Ziaja dla dzieci – zobacz, co w ofercie ma ta polska marka

Inf. prasowa komentarzy: 0

Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry dziecka – i to już od pierwszych dni jego życia. Polska marka Ziaja w swojej ofercie posiada nie tylko szereg kosmetyków dla kobiet i mężczyzn, ale również dla najmłodszych. Co dokładnie proponuje? Na które z nich warto zwrócić uwagę? Tego dowiesz się z poniższego artykułu! Sprawdź!

Ziaja – kilka słów o samej marce

Ziaja to polska marka, która powstała w 1989 roku w Gdańsku i swoją nazwę wzięła od nazwiska założycieli – farmaceutów Aleksandry oraz Zenona. Od początku stawiali oni na kompleksową pielęgnację twarzy, ciała i włosów. Kosmetyki oraz farmaceutyki są produkowane w ekologicznej strefie Kaszub, zgodnie ze standardem Good Manufacturing Practice For Medicinal Products (Dobra Praktyka Produkcyjna). Oznacza to, że spełniają wymagania jakościowe i gwarantują wysoki standard każdego procesu produkcji. 

Co ciekawe, Ziaja jest znana nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Znajdziemy ją i w dużych sieciach handlowych, i w lokalnych drogeriach oraz aptekach, na przykład w Nowa Farmacja. Pierwszym produktem z logo Ziaja był krem oliwkowy, który dalej jest w sprzedaży. Łącznie zaś marka ma w ofercie około 1200 preparatów w minimalistycznych opakowaniach – także wegańskich, dermokosmetyków czy pielęgnacji profesjonalnej. Zachowuje przy tym atrakcyjne ceny, tak by każdy mógł sobie na nie pozwolić.

Serie kosmetyków dla dzieci marki Ziaja – pielęgnacja od stóp do głów

Skóra dziecka jest delikatna i wrażliwa, dlatego już od dnia narodzin trzeba dużą uwagę skupić na właściwym dobraniu kosmetyków. Ziaja zdecydowała się więc wypuścić dwie główne linie produktów przeznaczonych dla maluszków i starszaków plus kilka dodatkowych produktów. Oto one!

Ziajka – od już pierwszych dni życia

Ziajka to szereg produktów do mycia i kąpieli, do higieny jamy ustnej, produktów leczniczych oraz przeciwsłonecznych. Na każdym z nich widnieje informacja, od jakiego wieku są zalecane – od 1. dnia życia, powyżej 3. miesiąca życia, powyżej 6. miesiąca życia czy powyżej 12. miesiąca życia. I tak możemy zdecydować się między innymi na kremowy żel do mycia ciała i włosów, płyn do kąpieli, kremowy olejek myjący na ciemieniuchę, szampon, oliwkę pielęgnacyjną, żel do zębów od 1. ząbka, maść pośladkową przeciw odparzeniom, krem do pielęgnacji, a także na emulsję wodoodporną do twarzy i ciała z SPF 25, 30 lub 50. 

Maziajki – higiena zębów, włosów i ciała pod kontrolą

Poza kremami do twarzy oraz innymi produktami Ziaja wypuściła również serię Maziajki. Co się w niej znalazło? Żele i pasty do zębów bez fluoru, żele i mydła do kąpieli dla dzieci powyżej 3. roku życia oraz szampony. Maziajki wyróżniają się oryginalnymi kompozycjami zapachowymi, jak na przykład bąbelkowa cola, guma balonowa czy lody ciasteczkowo-waniliowe. Wszystko po to, by zachęcić dzieci do sięgania po nie.

Pielęgnacja podstawowa, dermatologiczna i Antybzzz

Kosmetyki Ziaja dla dzieci to nie tylko te wchodzące w skład wyżej wymienionych serii. To również płyn przeciw insektom, lanolina, krem łagodzący z D-panthenolem oraz kremy kojące, nawilżające i natłuszczające dla dzieci zmagających się z atopowym zapaleniem skóry.

Podsumowując, Ziaja to marka, na którą warto zwrócić uwagę nie tylko w kontekście produktów pielęgnacyjnych dla dorosłych, ale również dla dzieci. Wiele z nich jest na sklepowych półkach już od lat, ciesząc się dużym popularnością i zaufaniem klientów. A zatem po które kosmetyki Ziaja sięgniesz następnym razem?

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.