„Zgadnij, kto to?” Hasbro – gra dla dzieci

„Zgadnij, kto to” to kultowa rodzinna gra, w którą można grać w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczą dwie osoby, na przykład mama/tata i dziecko, by świetnie się bawić. Producent rekomenduje wiek 6+, jednak bez trudu powinny poradzić sobie z grą młodsze dobrze mówiące dzieci, na przykład pięcioletnie. Gra nie wymaga przygotowań, wystarczy otworzyć pudełko i już można rozpocząć rozgrywkę – albo twarzą w twarz, albo siedząc w dwóch odrębnych częściach pokoju.

i-hasbro-zgadnij-kto-to-refresh-05801

 

Dlaczego grę tę oceniliśmy jako Rodzicielski HIT? Bo jest świetna, prosta, przynosząca niezapomnianą rozrywkę, a do tego edukacyjna. Oto nasza opinia.

 • gra jest trwała, bardzo starannie wykonana,
 • w zestawie są dwie plansze – z ludźmi i zwierzętami, dodatkowe plansze można wydrukować z internetu,
 • można grać twarzą w twarz, sczepiając  dwie plansze lub w dwóch odrębnych miejscach w pokoju,
 • gra uczy spostrzegawczości, analitycznego myślenia,
 • pozwala miło spędzić czas,
 • wystarczą dwie osoby do doskonałej zabawy,
 • można grać na wiele sposobów – by jedna osoba wygrała lub bez wygranych i przegranych.

Na czym polega gra?

Zasady gry są bardzo proste. Jedna z osób wybiera postać, zaznacza ją na planszy. Zadaniem drugiej jest odgadnięcie, którą postać zaznaczyła pierwsza osoba poprzez zadawanie pytań, na które można odpowiedzieć „tak” lub „nie”. Dzięki specjalnym okienkom i zamykanym drzwiczkom można szybciej odnaleźć poszukiwaną osobę. Dodatkowe pole z punktami pozwala na kontrolowanie postępu gry. W „Zgadnij, kto to” można się bawić tak, że nikt nie wygrywa, ale też nikt nie czuje się przegrany, co w pewnym okresie rozwoju dziecka ma wielkie znaczenie.

Polecamy!

Cena gry: około 63 złote.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Anna Anna

  Mamy tę grę, nasza 6 latka bardzo ją lubi Polecam

 2. Kinga Kinga

  Super! U nas jest niezawodna! Sprawdza się w domu, na wakacjach i podczas podrozy

 3. Julka Julka

  Edukacyjna i wciągająca gra dla całej rodziny

 4. Dominika Dominika

  Mamy i bardzo lubimy :) polecam wszystkim