Zestaw do piasku Tchibo

Nasza córa to typowy „egzemplarz” piaskowy. Od kiedy pamiętam, uwielbiała siedzieć w piaskownicy. Dlatego też ma w zwyczaju na jednym wydechu recytować, jakie zabawki do piasku posiada oraz doskonale rozpoznaje swoje foremki wśród innych dziecięcych zabawek.

tchiboWśród typowych zestawów do piasku o klasycznych kształtach można znaleźć również  zestaw Tchibo do robienia piaskowych lodów. Teoretycznie producent zaproponował proste plastikowe elementy i niezbyt wyszukany pomysł, by zabawę w piasku zamienić na zabawę w przygotowywanie lodów, a mimo to wystarczyło to, by się wyróżnić w zasadniczy sposób na tle innych zestawów do piasku. Ten jest inny od wszelkich babek: zwierzątek, kółek, serduszek, klasycznych grabek i łopatek.

W skład zestawu wchodzi:

 • „łopatka” w kształcie łyżki do lodów
 • jedno wiaderko z pokrywką (również foremką)
 • dwa rożki na lody
 • dwa pucharki na lody
 • jedna posypywaczka

Zestaw kosztuje około 30 złotych.

 

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie.W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Dorota, mama pięcioletniej Oliwii i dwuipółletniej Paulinki, orędowniczka zdrowego rozsądku w wychowywaniu dzieci. Nie znosi wypowiedzi o idealnych niemowlakach, które od pierwszych tygodni przesypiają całe noce, nie grymaszą przy jedzeniu, nigdy nie miewają kolek i złych humorów. Dzieci są tylko dziećmi. Mają prawo do gorszych dni. Tak jak ich rodzice. Uwielbia wspólne chwile z mężem i córkami. Każdego dnia uczy się, jak być trzeźwo myślącą matką.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. ja ja

  Fajny zestawik, szkoda, ze tylkow ticho

 2. Dodo Dodo

  Bardzo fajny zestaw naprawdę można polecić innym :)