Zestaw do piasku Tchibo

Nasza córa to typowy „egzemplarz” piaskowy. Od kiedy pamiętam, uwielbiała siedzieć w piaskownicy. Dlatego też ma w zwyczaju na jednym wydechu recytować, jakie zabawki do piasku posiada oraz doskonale rozpoznaje swoje foremki wśród innych dziecięcych zabawek.

tchiboWśród typowych zestawów do piasku o klasycznych kształtach można znaleźć również  zestaw Tchibo do robienia piaskowych lodów. Teoretycznie producent zaproponował proste plastikowe elementy i niezbyt wyszukany pomysł, by zabawę w piasku zamienić na zabawę w przygotowywanie lodów, a mimo to wystarczyło to, by się wyróżnić w zasadniczy sposób na tle innych zestawów do piasku. Ten jest inny od wszelkich babek: zwierzątek, kółek, serduszek, klasycznych grabek i łopatek.

W skład zestawu wchodzi:

 • „łopatka” w kształcie łyżki do lodów
 • jedno wiaderko z pokrywką (również foremką)
 • dwa rożki na lody
 • dwa pucharki na lody
 • jedna posypywaczka

Zestaw kosztuje około 30 złotych.

 

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie.W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. ja ja

  Fajny zestawik, szkoda, ze tylkow ticho

 2. Dodo Dodo

  Bardzo fajny zestaw naprawdę można polecić innym :)