Zestaw Dentysta Play Doh

Zestaw Dentysta od Play Doh to jedna z propozycji, w której ciastolina ogrywa rolę główną. Zabawka od Hasbro zajmuje na dłuższy czas, nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Przede wszystkim jednak można ją uznać za zabawkę w 100% edukacyjną. Pozwala bowiem oswoić dentystę oraz przygotować malucha do pierwszego przeglądu ząbków.

SONY DSCOswaja rzeczywistość

Nie bez przyczyny mówi się, że strach ma wielkie oczy, a dziecięca wyobraźnia jest zdumiewająca. Często to, co nieznane wywołuje u dzieci strach. Niepotrzebnie stresuje i jest przyczyną wielu problemów. Psychologowie przekonują, że najlepszym sposobem na przygotowanie dziecka do pewnych wydarzeń jest częste rozmawianie, a przede wszystkim inicjowanie zabaw sytuacyjnych oraz towarzyszenie dziecku w wątpliwościach.

Uświadomienie maluchowi co może go spotkać, zwłaszcza w przypadku dzieci szczególnie trudno odnajdujących się w nowych sytuacjach, nielubiących zmian, pozwala łagodnie przetrwać trudne momenty.

Wysoka trwałość

Zabawka jest trwała i można się nią bawić bez końca. Wszystkie elementy są bardzo starannie wykonane, dobrze odwzorowują swoje pierwowzory. Gdy dołączona do zestawu ciastolina się skończy, nie ma problemu z zakupem kolejnych partii. Natomiast do urządzenia „do wiercenia w zębach” bez trudu można dokupić baterie i bawić się bez końca.

SONY DSCWygoda

Zabawkę można z łatwością przenosić. Dzięki temu, że jej poszczególne części można rozłożyć, ich przechowywanie jest bardzo proste, a jednocześnie wygodne.

Dla trzylatków

Doskonała zabawka dla dzieci powyżej trzeciego roku życia (ze względu na małe części lub dla młodszych pod stałą opieką dorosłego).

Zabawka ma spełniać konkretną funkcję, dlatego uważam ją za zdecydowany, niezaprzeczalny hit. Nie poleciłabym jednak jej dla osób szukających czegoś kreatywnego, co umożliwi maluchowi zabawę na wiele różnych sposobów. W przypadku tego zestawu zabawa polega na wykonywaniu konkretnych czynności i skupia się w określonej tematyce. Dla niektórych może być to wada…

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. DoDo DoDo

  Fajna zabawka i przyjemna zabawa razem z dzieckiem :), polecam wszystkim tym, którzy chcą rozwijać swoją wyobraźnię i inwencję twórczą.

 2. marzanna 551 marzanna 551

  Córka dostała na 3 urodziny i…napadła zabawkę, długo nie chcąc od niej odstąpić.

 3. rodzic rodzic

  też lubimy tego „pana”.choć jest brzydki jak noc.

 4. dumna mama dumna mama

  Nas ten zestaw wyleczył ze strachu przed lekarzem :D