Zdrowe pudełko – Porcja Dobra

Gdy chcemy sprawić dziecku radość, często kupujemy mu słodycze. Wybór pada nierzadko na produkty, które nie tylko pozwalają zjeść coś słodkiego, ale również cieszyć się radością z niespodzianki. Ogromną popularnością cieszą się czekoladowe jajka z niewielkimi zabawkami w środku. Niestety nie jest to najzdrowsza opcja. Na rynku pojawiają się na szczęście ciekawsze. Nowością, na którą natknęliśmy się w jednym z marketów, jest Porcja Dobra, czyli przekąska, zabawka i Dobrokarta. Polecamy!

Pudełeczko z niespodzianką

Porcja Dobra Kostka to niewielki ciekawy produkt. Kolorowe pudełko kryje 100% owocowy batonik, bez dodatku białego cukru, zabawkę niespodziankę (np. zestaw niewielkich klocków) oraz  DobroKartę.

źródło zdjęcia: https://porcjadobra.pl/category/produkty/kostki/

Porcja Dobra Kostka dostępna jest w kilku smakach. Cena około 4,50 złotych

porcja dobra

Polecamy! Smaczna i zdrowa przekąska dla mniejszych i nieco starszych dzieci!

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.