Zając Gawędziarz Fancy Toys

To jeden z dobrych prezentów Gwiazdkowych. Z tego, co wiem wybrany dość spontanicznie. Tym bardziej cieszy, że tak świetnie się sprawdził.

SONY DSCZając to dość duży pluszak, mierzący około 30 centymetrów, solidnie wykonany z miękkiego materiału. Na pierwszy rzut oka o dość specyficznej urodzie – dla osoby dorosłej. Nasza córka zaakceptowała go błyskawicznie od razu wypróbowując przyciski w pięciu miejscach na powierzchni zabawki.

Pluszak jest biało-beżowy, co może przeszkadzać, bo teoretycznie istnieje większe ryzyko szybkiego ubrudzenia. Jednak w użytku do domu, szczególnie do spania sprawdza się doskonale.

U nas córka ciągle na nowo odtwarza bajki, które, co istotne, są długie i czytane miłym głosem.

Dziecko może wybrać: „Syrenkę”, „Złotą Kaczkę”, „Księżniczkę na ziarnku grochu”, „Czerwony Kapturek” i „Wróżki”. Wystarczy, że naciśnie miejsce na łapkach lub brzuszku.

Ponadto na plus przemawia również to, że można regulować głośność opowiadania bajek oraz na drugim uchu nacisnąć przycisk, by zatrzymać czytanie bajki.

Skutek? Córka zna już dwie bajki na pamięć i każdego wieczora, gdy mama lub tata skończą czytać, ona włącza zająca. :)

W sprzedaży jest również Kotek i Misio opowiadający inne bajki.

Cena: około 100 złotych

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Agnes Agnes

    Znam i bardzo lubimy tego zająca. tzn synek uwielbia przy nim zasypiać. też polecam

  2. Dorota Dorota

    Fakt zając śmiesznie wygląda, jest delikatny i przyjemny w dotyku, ale dwa poziomy głośności aż tak bardzo się od siebie nie różnią. I obojętnie jaki jest wieczorem słychać go prawie w całym domu.