Zabawy na śniegu w samych majtkach – dzieci się nie boją zimna. A Ty byś pozwoliła?
komentarzy: 2
Temperatura powietrza -14 stopni. Dzieciaki bawią się na śniegu…mając na sobie jedynie majtki. Biegają na boso, kładą się na śnieg, radośnie podskakują i oblewają się wodą w temperaturze 25 stopni. Mają mokre włosy, plecy, brzuchy, panuje mróz, ale nikomu to nie przeszkadza. To nie kara, to zabawa i sposób na odporność praktykowany w niektórych regionach Rosji i Ukrainy.
Zanim dzieci wyjdą na zewnątrz korzystają z sauny, a po zabawie na śniegu piją gorącą herbatę.
Dobry sposób na lepszą odporność?
Podobno metoda ta sprawia, że dzieci rzadziej chorują.
Co o tym sądzicie?
Znalazłaś/znalazłeś ciekawy film w internecie?
Przyślij nam link!Jeśli opublikujemy film na naszej stronie, otrzymasz od nas niespodziankę.
Koszulkę, torbę lub magnesy na lodówkę z logo strony.
Tatuś idealny…
Przykład idzie z…góry: ciekawe filmy znalezione online
Pierwsza pomoc: umiesz jej udzielać?
Nie ma idealnej mamy – zabawny filmik
I to jest naród, który będzie rządził światem
Zaniedługo bedzie pewnie „zabawy na golasa, dzieci nie boją się zimna”.
Do czego ten naród zmierza?
Chyba do Sosnowca