Zabawki na Dzień Dziecka – nasze typy

Rowerek biegowy

Jeśli maluch nie ma rowerku biegowego, a po konsultacji z rodzicami malucha wiemy, że w planach jest zakup, można rozważyć wybór rowerku w prezencie. Jednak uwaga – zanim się zdecydujemy na konkretny model, trzeba malucha zmierzyć lub przymierzyć się do wybranego pojazdu w sklepie – to bardzo ważne szczególnie w przypadku najmłodszych dzieci.

Jak wybrać rowerek biegowy? Przeczytasz tutaj.

Na Dzień Dziecka warto również wybrać ciekawe płyty z muzyką dla dzieci, bilet do kina (np. Multikina), wybrać się do Zoo, czy po prostu na plac zabaw. Warto spędzić czas wspólnie. Bez pośpiechu.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Mulan Mulan

  Świetne pomysły, dzięki :)

 2. Basia Basia

  Ta przyklejana ulica ekstra i tania! dzięki :)

 3. Pafnucy Pafnucy

  Warto kupić w tym roku naszemu maluchowi coś z kategorii zabawek kreatywnych lub edukacyjnych. Dzięki nim nie tylko będzie robił to co lubi robić najbardziej – czyli bawić się, ale również wniesie to w tą zabawę aspekt edukacyjny. Sami czerpiemy inspiracje z (link usuniety przez sosrodzice.pl) i w tym roku zdecydujemy się chyba na origami, bo podobno świetnie rozwija wyobraźnię.

 4. Agata Agata

  Jojo w rozych ksztaltach? A w trojkatnym tez jest? ;)

  • Dorota Dorota

   :) Poprawione. Dzięki za uwagę :)

   • helka helka

    Ja kupuje dzieciom przede wszystkim zabawki rozwijąjące, kreatywne, muzyczne plus coś co można wykonac, zrobić, pomalować itd. Uważam ze te edukacyjne, interaktywne czy rozwijające zdolności manualne są najlepsze. Lubie plasteliny, modeliny, piankoliny, piasek kreatywny, farby , bo mozna z dzieckiem poszaleć z wyobraznią i manualnie. Lubie zabawki co zmuszają do ruchu , piłki są znakomite!!! Poza tym interaktywne co mogą czegoś nauczyć. Z ostatnich jakie kupiłam i moge polecic to Fisher Price Movi Mistrz Zabawy, taki wesoły robot ruszajacy sie we wszystkich kierunkach, moje dzieci za nim chodza na czworakach, biegają, cwiczą, bawią sie nawet w berka, poza tym uczy i alfabetu i kształtów , mówi fajne zagadki- swietna zabawka interaktywna z wieloma możliwościami
    Tania nie jest ale droga jakos bardzo też a patrząc na wielość zabaw i ćwiczen jakie ma to warto bo na kilka lat dziecko zajmie szczególnie tymi ćwiczeniami, tańcami i zabawami ruchowymi