Wywrotka Wader Gigant Truck dla dziewczynek

Kto powiedział, że wielkimi samochodami mogą się bawić tylko mali chłopcy? To doskonała zabawka również dla dziewczynek i całych rodzin. Zwłaszcza latem wywrotka może być superproduktem podczas wyjazdu za miasto oraz do pobliskiej osiedlowej piaskownicy.

WADER WYWROTA ROZ.jpegWywrotka Wader to zabawka od polskiego producenta. Została wykonana z wytrzymałego, dobrej jakości plastiku. Konstrukcja jest bardzo ciekawie zaprojektowana, pojazd może udźwignąć nawet 150 kilogramów, dlatego nasza córka przewożona z tyłu, pod czujnym okiem, okazała się „piórkiem”. Ten sposób zabawy, choć nie da się ukryć nie do tego celu powstała zabawka, córce podobał się najbardziej.

Wywrotka posiada podnoszoną i opuszczaną skrzynię ładunkową. Z przodu ma zaczep, do którego można zamocować sznurek (niestety producent nie dołączył go do zestawu), a z tyłu miejsce na przyczepkę (możliwą do zakupienia). Zabawka posiada następujące wymiary: 55 cm x 36,5 cm x 32 cm.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej roku.

SONY DSCCzy ma jakieś wady? Niestety tak. Po pierwsze nalepki „oczy” wywrotki, które bardzo szybko się zaczęły odklejać. Producent mógłby pomyśleć o innym sposobie na ozdobienie zabawki. Za niewielki minus można by było uznać głośność zabawki, gdy poruszamy się nią po chodniku: choć z drugiej strony chyba wszystkie tego typu zabawki nie należą do najcichszych. Ponadto dla uatrakcyjnienia wywrotki można by było pomyśleć o możliwości otwierania drzwi kabiny, w której dziecko mogłoby przewozić lalki lub misie.

Cena około 73 złotych.

Niestety…muszę uzupełnić artykuł: producent wskazuje, by przed użyciem, zabawkę umyć. Nawet robiąc to bardzo delikatnie, naklejki odchodzą. Dlatego muszę zmienić ocenę z 3,5 na 3.

Ogólna ocena

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Wioleta Wioleta

    Mamy te wywrotkę w wersji dla chłopca. Zabawka przeszła już wiele, syn jeździ siadając w przyczepce, albo podnosi ją do góry i siada na naczepie odpychając się nóżkami jak przy jeździku, jest trochę nisko ale ważne, że da się jechać:) Rzeczywiście Wader produkuje solidne zabawki, jednak u nas od pewnego czasu przy intensywnej zabawie odczepia się kabina. Poza tym zastrzeżeń brak, jeździły w niej roczniaki, dwulatki, teraz jeżdżą trzylatki a wywrotka to wytrzymuje:)