„Wypychanki przebieranki oraz Laleczki do ubierania”

Książki z wypychankami to ciekawa propozycja dla małych dziewczynek. Prosta konstrukcja kilkunastu kart z grubszych tektur przeplatana jest prostymi historyjkami o księżniczkach, latających wróżkach i małych baletnicach. W środku znaleźć można kilka postaci lalek i pasujących do nich strojów w różnych kolorach i wzorach.

wypychanki przebierankiWydawca, Firma Księgarska Olesiejuk, poprzez wykonanie nacięć umożliwiła szybkie „zakładanie” ubrań i dodatków, w taki sposób, by one nie wypadały.

SONY DSC

Małe dzieci mogą dowolnie komponować zestawy: łącząc sukienki, spodnie, bluzki, torebki, buty i nakrycia głowy ze sobą w wybranych konfiguracjach. Gdy już modele zostaną ubrane, można dowolnie się nimi bawić, by znowu „zdjąć” papierową odzież i założyć ją na nowo.

Za 144 strony zapłacimy 19,99 złotych.

Warto! Polecam!

Zabawa nie tylko dla małych dziewczynek…dla tych całkiem dużych też ;)

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.