Wyniki topowy komentator i konkurs z książką

Drodzy Rodzice, miło nam po raz kolejny ogłosić na łamach strony wyniki konkursowe. W obu zabawach zadanie konkursowe polegało na pozostawieniu na stronie komentarza.

W konkursie na topowego komentatora listopada zdecydowaliśmy się wyróżnić dwie osoby.

 • olkę K  bonem na zakupy o wartości 100 złotych i ręcznie robioną bransoletką za komentarz:
  „Dobrze sobie to pomyśleliście. Dzisiaj za wiele jest artykułów oraz miejsc, którym nie można ufać. Nie odznacza się artykułów sponsorowanych, w tekstach przemyca się informacje promujące. Wszystko podprogowo, bez zezwolenia czytelnika i co gorsza bez jego wiedzy. Dlatego warto zaglądać do działu rodzicielskie kity, nawet wtedy, kiedy wydaje się, że w ten sposób uzyskuje się niezbyt optymistyczne informacje. Pewnie się narażacie pisząc niektóre teksty, ale dla mnie to ważne, żeby mieć miejsce, w którym znajdę wolny, niezależny głos.”
 • kinię ręcznie wykonaną bransoletką za komentarz:
  „Uważam, że warto przeczytać, bo…często nie doceniamy tego, co mamy. Ciągle siedzimy jak na szpilkach, chcemy być gdzie indziej, co innego robić. Mamy wrażenie, że coś tracimy. Rzeczywistość jest taka, że trzeba się cieszyć i być dumnym z tego, co się ma. I że każdy czas ma swoje plusy i minusy…”

W konkursie, w którym wygrać można było „Zdrowe odżywianie i higiena” Grażyny Tuchmacher a zadanie konkursowe polegało na podzieleniu się informacją o tym, co najlepiej smakowało w ciąży, wyróżniliśmy dwie odpowiedzi:

 • Emilii Kacperskiej

  „najlepsze było najprostsze :) Miałam niesamowicie wielką ochotę na…. (UWAGA!!) cebulę!! A najlepiej jak ją łączyłam z tuńczykiem :P Powstała mega kanapka – pajda chleba, tuńczyk z puszki, cebula i majonez… pychaaa…. ale odkąd urodziłam nie mogę patrzeć na tuńczyka :)”

 • Ma_niusię

  „Ja w ciąży jadłam jajka (za którymi poza tym okresem nie przepadam delikatnie mówiąc). Przez bite 5 miesięcy jadłam jajka codziennie i to czasami 5 sztuk dziennie!!! Kanapki z pastą jajeczną. Jajecznicę z różnymi dodatkami. Jajka na twardo. Lane kluski na rosole. Omlety. Całe szczęście, że babci sąsiadka ma własne podwórkowe kurki i zjadałam chyba wszystkie ich jajka! Rodzina się śmiała, że chyba kurczaka urodzę ;-) Jednak moja lekarka uspokoiła mnie, że mój organizm woła o DHA i cośtam jeszcze czego mi przed ciążą już brakowało więc mogę spokojnie jeść :-) A popijałam to zawsze koktajlem ze zsiadłego mleka i jagód lub truskawek.

  PS: Mój Synek uwielbia jajka :-))) A ja od czasu porodu już znowu „normalnie” nie lubię ;-)”

Dziękujemy Wszystkim za udział w organizowanych konkursach. Zwycięzcom gratulujemy!

Już rozpoczęliśmy pracę nad kolejnymi koncepcjami cyklicznych zabaw. Zapowiada się ciekawie, zwłaszcza, że w styczniu portal sosrodzice.pl będzie obchodził swoje pierwsze urodziny…:)

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. kinia kinia

  Ojaaaa…Udało się. Super :)))))) Ale się cieszę. Pierwszy raz udało mi się wygrać. I też pierwszy raz u Was…Wow! :)))

 2. monika06 monika06

  gratulacje dla zwycięzców;)))))
  a portalowi już gratuluję i czekamy z niecierpliwością na „roczek”;)))

 3. aguska aguska

  Gratulacje dla zwycięzców:))

 4. ewanka ewanka

  Gratuluje :-) nagrody się należą :-)

 5. Ma_niusia Ma_niusia

  I ja dziękuję bardzo i gratuluję pozostałym zwycięzcom! I czekamy na „imprezkę” urodzinową ;-)

 6. bela bela

  Gratulacje!!!!