Wyniki konkursu organizowanego z My Tummy

W konkursie zorganizowanym z My Tummy, polskim producentem odzieży ciążowej, zapytaliśmy Was o cechy najlepszej odzieży dla przyszłych mam.

Otrzymaliśmy mnóstwo odpowiedzi, wiele wyczerpujących oraz sporo krótkich, konkretnych. Zdarzyły się też takie, w których pokazywałyście swoje propozycje stylizacyjne. Każda z Was podkreślała, że kluczowa jest wygoda i piękny wygląd. Przekonywałyście, że w ciąży nie trzeba rezygnować z kobiecości.

odziez-ciazowa-t-shirt-ciazowy-dziewczynka

Zdecydowaliśmy się nagrodzić Autorki trzech poniższych odpowiedzi.

I nagroda: T-shirt z krótkim rękawem z nadrukiem dziewczynka lub chłopiec – do wyboru

Najlepsza odzież ciążowa to taka, która gwarantuje wygodę i swobodę, co jest niezwykle ważne szczególnie w zaawansowanej ciąży, kiedy to część przyszłych mam bywa nieco mniej sprawna fizycznie niż zwykle. Odpowiednio dostosowany krój pozwala uroczo podkreślić powiększający się brzuszek i sprawia, że na każdym etapie ciąży przyszła mama może czuć się modnie, kobieco, elegancko, szykownie bądź zalotnie. Wiele ubrań ciążowych ma też tę zaletę, że okazują się przydatne także po porodzie, maskując pewne niedoskonałości figury na skorygowanie, których niekiedy potrzeba czasu. Najprościej rzecz ujmując, najlepsza odzież ciążowa to taka, która jest ładna, modna i wygodna. Ale to byłoby za mało powiedziane. Ubrania te powinny być nie tylko wygodne, praktyczne i dobrej jakości, co oczywiście jest wiodącym wyznacznikiem dla odzieży ciążowej, ale powinny być także kobiece, dzięki czemu nawet w tych odmiennych stanach można czuć się nie tylko komfortowo, ale przede wszystkim atrakcyjnie. Szczepanik Anna

II nagroda: zniżka na zakupy w sklepie My Tummy w wysokości 50 złotych

Dobra odzież ciążowa to taka, którą ma się ochotę nosić nie tylko w ciąży. Wiadomo, że w ciąży zwraca się szczególną uwagę na takie sprawy jak wygoda, dobre osłonięcie „brzuszka i maluszka”, ale jednocześnie cały czas chce się czuć kobieco i ładnie… co sprawia, że najlepsze ciążowe ciuchy nadal mają swoje miejsce w szafie nawet wtedy, gdy maluch jest już na świecie, a nawet stawia pierwsze kroki. Martyna Szulc

III nagroda: zniżka na zakupy w sklepie My Tummy w wysokości 50 złotych

Najlepsza odzież ciążowa to taka, która
daje to, czego pragnie ciążowa figura;
komfort i delikatność dla skóry mamy
I styl gwarantowany przez My Tummy!
Agata Skoczylas

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. szczepanik anna szczepanik anna

  Wow…naprawdę?
  Ale się cieszę. Będziemy ślicznie wyglądać z brzuszkowym Kajtkiem :-)
  Taka miła wiadomość w taki pochmurny i deszczowy dzień :-)
  Bardzo dziękuję :-)

 2. Jagoda Jagoda

  Gratulacje :)