Wyniki konkursu organizowanego z marką Electrolux

PLACUSZKI Z KASZY GRYCZANEJ

/przepis własny/

Nadesłała Sandra Wysocka

półtorej woreczka ugotowanej na mleku kaszy gryczanej palonej (450 g)
9 łyżek mąki pszennej pełnoziarnistej
3 jajka
aromat migdałowy
dwie łyżki cukru
szczypta soli
szczypta sody
łyżka oleju do smażenia

placuszki z kaszy gryczanej

Kaszę łączymy z pozostałymi składnikami za pomocą blendera (najlepiej Electrolux). Olej rozprowadzamy na patelni. Łyżką kładziemy porcje ciasta. Smażymy około 4 minut z każdej strony. Następnie podajemy z ulubionymi dodatkami.

Smacznego!

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.*

  1. Jolka

    Gratulacje dla zwycięzców :)

  2. xxx

    Gratuluję :)

  3. Emilia

    Szkoda, też wysłałam przepis na zupę-krem z cukinii…