Weekendowe Poranki w Multikinie: Bodzio, Zibi i przyjaciele z Agi Bagi ponownie na dużym ekranie!

Stęskniliście się za Agingami i Bagingami? Ulubieni bohaterowie maluchów powracają w serii radosnych i wyjątkowo muzycznych krótkometrażówek, które zaprezentujemy w pierwszej połowie kwietnia podczas weekendowych Poranków w Multikinie. Poranki to projekt skierowany do dzieci w wieku 3-6 lat.

„Agi Bagi” to topowy polski serial animowany skierowany do przedszkolaków, przetłumaczony na 10 języków i emitowany w 50 krajach. Światowa premiera pierwszego sezonu serialu (13 odcinków) odbyła się 1 kwietnia 2015 r.

W ramach Poranków o godz. 10:30 w styczniowe weekendy zaprezentujemy widzom pięć odcinków w tym trzy nieemitowane dotąd na wielkim ekranie. Dodatkowo zaprezentujemy uwielbiany przez dzieci teledysk z piosenką „Zebromarchewka”. Łączny czas trwania bloku: 50 min.

Opis serialu:
Serial „Agi Bagi“ opowiada o przygodach mieszkańców planety, która ma dwie strony: Agi i Bagi, oraz o wzajemnych relacjach pomiędzy mieszkańcami tej planety, plemionami Agingów i Bagingów. Każdy epizod porusza wątek związany ze środowiskiem i pokazuje jak sobie radzić wspólnymi siłami, żeby żyć w harmonii z naturą. Prezentując przygody bohaterów, w unikatowy sposób przemyca ważne elementy edukacyjne, które są tak istotne na etapie rozwoju dziecka, a jednocześnie często pomijane w bajkach w tej grupie docelowej.

Zestaw zawiera odcinki:
„Księżyc”
„Nauka śpiewu”
„Skąd się biorą witaminki?”
„Co jest po drugiej stronie?”
„Urodzinowy pomnik Wodza”
+ „Zebromarchewka”

Sobotnie Poranki w soboty o godz. 10:30 odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Bilety w cenie 13,90 zł / 15,50 zł / 16,90 zł (w zależności od regionu) można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze