NOWE EDUKACYJNE GRY Z RYBKĄ MINIMINI JUŻ W SPRZEDAŻY

Rybka MiniMini zaprasza dzieci i rodziców do wspólnej zabawy przy nowych edukacyjnych grach. Dzięki nim maluchy będą ćwiczyły pamięć, spostrzegawczość oraz znajomość kolorów. Do sklepów trafiły trzy nowe gry z Rybką MiniMini: „Junior Kimble”, „Nie tym razem” oraz „Memory”.

Nowe gry edukacyjne z Rybką MiniMini stymulują pamięć, rozwijają umiejętność kojarzenia oraz myślenia strategicznego u najmłodszych. Dzięki łatwym zasadom, znanym każdemu dorosłemu, maluch nauczy się grać w kilka minut, a grafiki przedstawiające ulubionych bajkowych bohaterów zachęcą dzieci do zabawy. To prosty i ciekawy sposób na wspólną naukę i rozrywkę.

Gra „Junior Kimble” pozwala dzieciom nauczyć się rozróżniania kolorów. Ponadto, nie trzeba już się martwić o zgubienie kostki, ponieważ została zamknięta w specjalnej kapsule. Gra przeznaczona jest dla najmłodszych, nawet tych, którzy nie opanowali jeszcze umiejętności liczenia. Zabawa „Memory” rozwija pamięć dziecka. Solidnie wykonane karty pozwolą na długą zabawę. Z kolei „Nie tym razem” to unowocześniona wersja tradycyjnego Piotrusia, która doskonali umiejętności kojarzenia i wyrabia spostrzegawczość.
Gry edukacyjne z Rybką MiniMini trafiły do sprzedaży w poniedziałek, 30 kwietnia br. Produkty są dostępne, m.in. w sieci księgarni Bookszpan, Świat Książki oraz w E. Leclerc i sklepie internetowym Ravelo.

Nowe gry z Rybką MiniMini to kolejny produkt wydany przez Tactic Games we współpracy ze stacją MiniMini+. Poprzedni – puzzle z Rybką MiniMini – spotkał się z ogromnym zainteresowaniem dzieci i nadal jest w sprzedaży.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze