Niebawem o Mikołajkach i dobrach, które oferują dowie się cała Polska!

W dniach 2-4 lipca 2018 w urokliwym Folwarku Łuknajno, nieopodal Mikołajek, odbędzie się spotkanie blogerek pod szyldem BlogoweLove. Organizatorkami są dwie popularne blogerki: Paulina Grochowska (www.oliloli-newlife.com) oraz Emilia Wawrzonkowska (www.mamaisynzgranyteam.pl).

Celem wydarzenia jest integracja i rozwój w sercu Mazur, które obejmować będą m.in. warsztaty rozwojowe i warsztaty ceramiczne. Uczestniczki będą miały możliwość zapoznania się z najpiękniejszym regionem Polski, jego tradycją i ofertą kulturową, nauczą się także podstawowych zwrotów z regionalnej gwary, w tym niezwykle przyjemnym i inspirującym klimacie Organizatorki przedstawią Uczestniczkom także ofertę regionalnych producentów i rękodzielników. Swoje wsparcie zagwarantowało kilkanaście cenionych marek związanych z produkcją kosmetyków, zabawek i akcesoriów dla dzieci, spożywczych i innych. Wydarzenie zostało objęte patronatem burmistrza miasta Mikołajki i kilku cenionych portali dla kobiet. Oczywiście przewidziano także niespodzianki, o których Uczestniczki dowiedzą się dopiero na miejscu. Podczas spotkania przewiduje się również zbiórkę pieniędzy na cel charytatywny.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze