Niebawem o Mikołajkach i dobrach, które oferują dowie się cała Polska!

W dniach 2-4 lipca 2018 w urokliwym Folwarku Łuknajno, nieopodal Mikołajek, odbędzie się spotkanie blogerek pod szyldem BlogoweLove. Organizatorkami są dwie popularne blogerki: Paulina Grochowska (www.oliloli-newlife.com) oraz Emilia Wawrzonkowska (www.mamaisynzgranyteam.pl).

Celem wydarzenia jest integracja i rozwój w sercu Mazur, które obejmować będą m.in. warsztaty rozwojowe i warsztaty ceramiczne. Uczestniczki będą miały możliwość zapoznania się z najpiękniejszym regionem Polski, jego tradycją i ofertą kulturową, nauczą się także podstawowych zwrotów z regionalnej gwary, w tym niezwykle przyjemnym i inspirującym klimacie Organizatorki przedstawią Uczestniczkom także ofertę regionalnych producentów i rękodzielników. Swoje wsparcie zagwarantowało kilkanaście cenionych marek związanych z produkcją kosmetyków, zabawek i akcesoriów dla dzieci, spożywczych i innych. Wydarzenie zostało objęte patronatem burmistrza miasta Mikołajki i kilku cenionych portali dla kobiet. Oczywiście przewidziano także niespodzianki, o których Uczestniczki dowiedzą się dopiero na miejscu. Podczas spotkania przewiduje się również zbiórkę pieniędzy na cel charytatywny.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze