Współpraca

W roku 2017 sosrodzice.pl odwiedziło ponad 3,6 miliona unikalnych użytkowników. Serwis został wyświetlony 6 milionów razy!

Zainteresowanych ofertą reklamową, akcją patronacką lub wysłaniem egzemplarzu testowego produktu zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udostępnimy wszelkie informacje dotyczące szczegółowej oferty współpracy. Prosimy o wysyłanie wiadomości: kontakt@sosrodzice.pl lub skorzystanie z formularza.

Testowanie produktów

Zapraszamy wszelkie firmy, producentów, dystrybutorów do wysyłania produktów do przetestowania przez redakcję sosrodzice.pl.

Jednak uwaga! Wysłanie produktu do testów jest dobrowolne oraz oznacza zgodę na ocenę produktu przez sosrodzice.pl. Opinia może być pozytywna lub negatywna. Produkt wysyłany do testu nie jest zwracany. Jeśli producent/sklep/osoba prywatna/itd. nie ustali konkretnego terminu publikacji recenzji przed wysyłką produktów, produkt jest testowany i opisywany zgodnie z możliwościami Redakcji.

Do testowania każdego produktu podchodzimy rzetelnie. Dlatego nie ma możliwości zamawiania recenzji w zamian za oczekiwanie uzyskania pozytywnej opinii.

Jeśli zależy Państwu na opublikowaniu artykułu sponsorowanego, prosimy o kontakt: kontakt@sosrodzice.pl w celu uzyskania aktualnego cennika. Każdy artykuł sponsorowany publikowany jest ze stosownym oznaczeniem sugerującym, że jest to artykuł sponsorowany.

Recenzje produktów to opinie Autorek portalu, cieszące się dużym zaufaniem. Mając to na uwadze, dla dobra portalu i współpracowników muszą być one i są uczciwe i prawdziwe, co często oznacza również oparte na własnych doświadczeniach.

 

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

Serwis sosrodzice.pl to portal parentingowy. Tworzony przez młodych rodziców przy udziale ekspertów. W odróżnieniu od innych portali piszemy w oparciu o własne doświadczenia, przeprowadzamy realne testy oraz recenzujemy produkty po ich ówczesnym
dogłębnym poznaniu. W ten sposób wyłaniamy rodzicielskie hity i kity oraz badając jakość świadczonych usług, tworzymy prawdziwą mapę miejsc przyjaznych rodzicom.

Właścicielem serwisu sosrodzice.pl jest firma Jotnet z Bydgoszczy.

Twórz z nami sosrodzice.pl

Jesteśmy otwarci również na współpracę z osobami, które chciałyby współtworzyć portal sosrodzice.pl. Jeśli masz pomysły na ciekawe artykuły, chciałabyś podzielić się swoją wiedzą, zostać redaktorem, napisz do nas: kontakt@sosrodzice.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Być może chcesz nam przedstawić inną propozycję współpracy? Chętnie poznamy Twoje pomysły! Napisz na kontakt@sosrodzice.pl.