Wielorazowe, kolorowe i wygodne torebki śniadaniowe – More Than Bag

Przygotowywanie i pakowanie drugiego śniadania do szkoły/pracy, na wycieczkę może stać się wyzwaniem. Zwłaszcza w kontekście wygody i bezpieczeństwa przenoszenia żywności. Celem jest zazwyczaj ochrona przed rozsypaniem, zgnieceniem kanapek oraz deformacją zawartości i utratą oryginalnego smaku oraz zapachu żywności.

more than

Dotąd na rynku dostępne były tylko dwie opcje: papier śniadaniowy i torebki foliowe lub śniadaniówki w formie pudełek. Pierwsze często niewystarczająco chronią kanapki i przyczyniają się do gromadzenia zbędnych odpadów (jednorazowych woreczków i papieru), drugie natomiast pękają i zajmują zbyt wiele miejsca w torbie czy plecaku (no i rozkładają się setki lat).

Od jakiegoś czasu mamy możliwość skorzystania z trzeciego rozwiązania, jakim jest >More Than Bag – ekologicznych i szalenie praktycznych torebek na śniadanie.

more than bag

Opakowanie i talerzyk w jednym

More Than Bag Torebki Lunch& Mat to coś więcej niż opakowanie na kanapkę, to również przenośny talerzyk, który możemy wykorzystać w szkole, przedszkolu, podróży. To bardzo proste i bardzo wygodne rozwiązanie.

More Than Bag

nasze opakowanie :)

Z otwarciem torebki bez problemu poradzi sobie już dwulatek (sprawdzone na naszej córce).

Zapakowanie zawartości – kanapki, owoców, ciastek – zapewnia ochronę, umożliwia higieniczne przenoszenie, poza tym pozwala odłożyć drugie śniadanie w czyste miejsce i zabrać się za nie za chwilę, gdy dziecko najdzie na to ochota.

To bardzo proste i dużo bardziej praktyczne rozwiązanie niż pozostałe dostępne dotąd na rynku. Aż chce się używać tylko More Than Bag i porzucić dotąd znane opcje!

More Than Bag i kanapka

I nasza bezglutenowa kanapka :) Cała :)

Zewnętrzna część śniadaniówki wykonana jest ze 100% kolorowej bawełny, wnętrze natomiast z z folii LDPE, którą łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy przetrzeć środek czystą wilgotną ściereczką. Całość można również wyprać ręcznie – nic się nie odkształca.

Jak pakuje się kanapki?

Korzystanie z opakowania na śniadanie jest bardzo proste. Wystarczy umieścić kanapkę na środku rozłożonej maty i złożyć jej brzegi po linii zgięcia, a następnie zapiąć na rzep. Rzep mocno trzyma i pilnuje, by zawartość znajdowała się na swoim miejscu.

Kolorowe, ciekawe wzory

Opakowanie More Than Bag, Torebki Lunch& Mat zostało przygotowane z elastycznego materiału, wszystkie tkaniny wykorzystane do produkcji dokładnie sprawdzono, a ich pochodzenie nie niesie wątpliwości.

Śniadaniówki są kolorowe, mają wesołe wzory, idealne dla dzieci oraz bardziej klasyczne, stonowane, które mogą spodobać się osobie dorosłej.

Polska produkcja

Opakowania na kanapki More Than Bag to w 100% produkt polski. Pomysł i wykonanie zawdzięczamy naszym rodakom, a to ogromny atut tego rozwiązania.

Koszt jednego opakowania More Than Bag to 19,99 złotych. To dobra cena, biorąc pod uwagę jakość wykonania, trwałość i przeznaczenie produktu.

Bez żadnych wątpliwości przyznajemy kolejny tytuł Rodzicielskiego HITU! Gratulujemy producentowi, a wszystkim serdecznie polecamy!

 

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Nati Nati

  Podoba mi się ten pomysł! Super, zamawiam dla siebie i dzieciaków do szkoły

 2. Mala LI Mala LI

  ekstra!

 3. ewelina ewelina

  Rewelacyjne. Pomysł pierwsza klasa. Czy ktoś zamawiał do Anglii? Kupiłabym kilka dzieciom do szkoły.

 4. BlondMama BlondMama

  Rewelacja

 5. Dawidowa Dawidowa

  super pomysl i polski!!! jestem pod wrazeniem, niby proste, ale nikt wczesniej na to nie wpadl ;)