Welurowa piłka Canpol

Teoretycznie wszystko wydaje się dobrze przemyślane i trafione: piłki (dostępne w niezliczonych ilościach wzorów, nie tylko takie jak przedstawione na zdjęciach) są lekkie, miękkie, wygodne w zabawie. Większość z nich delikatnie grzechocze, co dodatkowo zachęca do zabawy. Zabawka ma ciekawe kolory i jest łatwa w obsłudze już przez najmłodsze dzieci.

zabawka-welurowa-pilka-canpol-nr-kat-2-890-Niestety jest również wykonana z niezbyt sympatycznego materiału, mającego tendencję do zbierania wszelkich paproszków, okruszków, włosów, kłaczków. Gdy skonfrontować to przez co przechodzi każde dziecko, czyli intensywne wkładanie paluszków do ust, masę śliny z tym, co proponuje ta piłeczka po kilku dniach użytkowania, to nagle okazuje się, że wygoda korzystania z tej zabawki jest znacznie niższa niż początkowo mogło się wydawać.

Z tego też powodu nasza ogólna ocena to:

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nie weryfikujemy opinii dodawanych w komentarzach. Nie wiemy od kogo pochodzą, czy zamieszczają je osoby, które kupiły dany produkt, czy też nie.
  1. Wioleta Wioleta

    mamy tą piłkę w domu, dodatkowo jeszcze kostkę i młotek( choć młotek z innej firmy). Generalnie są ok ale jeszcze jedną istotną wadą jest to, że po wypraniu w pralce traci swoje pierwotne kształty i teraz przypomina raczej jajo:)

  2. ja to ja ja to ja

    Mamy identyczna jak na zdjeciu…potwierdzam lapie wszystko jak szalona…