Wartościowy park rozrywki dla dzieci? Istnieje!

Inf. prasowa komentarzy: 0

Wyjazd z dziećmi – miks planów, spontaniczności i przeładowanego bagażnika. Aby nie zwariować do reszty, przed rodzinną wycieczką warto sprawdzić, jakie atrakcje dla dzieci czekają na Was w okolicy, do której się wybieracie. Godne uwagi są dobrze zaprojektowane parki rozrywki dla dzieci.

Bądźmy szczerzy: nie wszyscy kochają parki rozrywki. Jeśli jesteś osobą, która przez hałas i przaśność unika takich atrakcji, ale jednocześnie chciałaby zafundować wyjątkową rozrywkę swojemu dziecku – sprawdź, jak na Twoje potrzeby odpowiada Rabkoland. Ten wyjątkowy park rozrywki znajdziesz w Rabce-Zdroju. Może to będzie idealny kierunek Waszej rodzinnej podróży?

Co wyróżnia Rabkoland?

Ten park rozrywki dla dzieci to niespotykane w żadnym innym miejscu atrakcje: strefa cyrkowa z Domem Klauna Mareczka, farma dla dzieci czy kwiatowe safari – a to zaledwie ułamek atrakcji, których możecie się spodziewać. Przyjrzyjmy się Rabkolandowi bliżej!

Park rozrywki dla najmłodszych

Najmłodsze dzieci są zwykle pomijane przy projektowaniu parków rozrywki czy sal zabaw. Limity wieku i wzrostu nie pozwalają bawić się dzieciom do trzeciego czy piątego roku życia, choć te chciałyby skorzystać z atrakcji, na których bawią się starsi koledzy i koleżanki. A przecież nuda i zawód to nie emocje, których ma dostarczać dziecięcy park rozrywki. Rabka, a w zasadzie znajdujący się w niej Rabkoland to miejsce rodzinne nie tylko w teorii: jego projektanci pamiętali o maluchach. Wesoła Farma, Wykoparki, Pofyrtane Drzewa, Kwiatowe Safari czy sala pełna różnorodnych klocków – to naprawdę jedynie część tego, co czeka w Rabkolandzie na dzieci do 3. roku życia.

Niebanalne atrakcje dla wszystkich dzieci

Rabkoland nie jest kolejnym parkiem rozrywki wypełnionym po brzegi krzykliwymi atrakcjami. Znajdziesz tu oczywiście rollercoastery dla dzieci i karuzele, ale poza nimi także mnóstwo wyjątkowych sprzętów. Park podzielony jest na kilka stref (m.in. Machinarium, Farmę Cioci Maryni czy Wioskę Wikingów). Atrakcje w każdej ze stref są nie tylko interesujące dla dzieci, ale też cieszą oko estetyką odbiegającą od standardowych parków rozrywki. W Rabkolandzie dzieci bawią się, rozwijają kreatywność, przełamują lęki i… zdrowo jedzą.

Jedzenie w Rabkolandzie

Dla najbardziej wybrednych w punktach gastronomicznych Rabkolandu znajdą się oczywiście frytki, lody i naleśniki. Ale to nie wszystko – czekają na Was pożywne burgery, dobra pizza, zupy-kremy (także wegańskie), tradycyjne pierogi, dania bezglutenowe i inne pyszne propozycje.

Zabawa w Rabkolandzie i górskie wędrówki

Park rozrywki dla dzieci w Rabce-Zdroju ma fantastyczną lokalizację – możecie pojechać do niego przy okazji wizyty w górach. Jeśli planujecie przemierzać Tatry, Beskidy lub Pieniny, z większości górskich miast i wsi dojedziecie do Rabkolandu w mniej niż godzinę. Wizyta w parku rozrywki wspaniale urozmaici Waszą podróż.

 

Wybierając atrakcje dla dzieci warto postawić na to, co ucieszy zarówno maluchy, jak i starsze pociechy, a jednocześnie nie zmęczy rodzica krzykliwą estetyką. Rabkoland spełnia te warunki w stu procentach!

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.