„W przedszkolu”

Kiedy zacząć oswajać dziecko z myślą o pójściu do przedszkola? Specjaliści podkreślają, że im wcześniej, tym lepiej. W jaki sposób? Mówić, opowiadać, pokazywać, ale i rzecz jasna…bawić się. W tym ostatnim pomagają materiały dydaktyczne, zwłaszcza książki, które dzieci uwielbiają. „W przedszkolu” gwarantuje dobrą zabawę.

guido-wandrey-w-przedszkolu-cover-okladkaKsiążkę Guido Wandrey nie tylko czyta się (bo tekstu jest stosunkowo niewiele i skupia się on na opisie obrazków), ale przede wszystkim ogląda i bawi w poszukiwanie poszczególnych elementów na obrazku. Jest co robić, bo strony są duże (książka jest formatu A4) i sporo się na nich dzieje.

SONY DSC

Co prawda obraz przedszkola jest dość przerażający: wiele na nim postaci, rozlanych farbek, powywracanych zabawek, porozrzucanych kartek, pobrudzonych dzieci, chowających się chłopców, szukających się dziewczynek, emocji i słów. Wystarczy chwilę popatrzeć, by niemal usłyszeć ten harmider i odgłosy zabawy.

SONY DSC

Na każdej z 14 stron znajduje się wiele szczegółów. Czy znajdziesz na nich wszystko, o co Cię zapytam?

Dziękujemy Wydawnictwu Czarna Owieczka za udostępnienie egzemplarza recenzyjnego książki.
Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.