Vtech Rozmowny telefonik

Zabawny telefonik przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia umilał nam wakacje. Interaktywna zabawka znajdowała się w pokoju zabaw dostępnym dla wczasowiczów w miejscowości wypoczynkowej i przykuwała uwagę dzieci w różnym wieku: zaczynając od maluchów dopiero stawiających pierwsze kroki, poprzez dzieci dwuletnie, przedszkolaków i uczniów. Obserwując, w jaki sposób dzieci bawią się telefonem, ile razy spada on na ziemię i jak często maluchy do niego wracają, szybko doszłam do wniosku, że to najciekawsza zabawka w pokoju pełnym misiów, bujaków, gier, wózków dla lalek, itd. Dlatego postanowiłam dla Was o niej napisać. Być może okaże się ona dobrym pomysłem na prezent dla malucha.

vtech-rozmowny-telefonik-zabawka-edukacyjna-m-iext6108296

Telefon pozwala przyswoić przez dziecko literki, cyferki i nazwy zwierząt. Dziecko uczy się nowych wiadomości w miłej atmosferze, przy delikatnych dźwiękach, które nie są zbyt głośne, ani irytujące, co często się zdarza w tego typu zabawkach. Na ekranie wyświetlane są literki i cyferki, które ułatwiają zapamiętywanie ich kształtów. Zdejmowana słuchawka z lusterkiem i przesuwanymi obrazkami może stanowić osobną zabawkę: i tak właśnie się bawiły zabawką dzieci, rozdzielając ją na dwie części, tym sposobem w jednej chwili telefonem mogły bawić się dwie osoby. Dziecko może ciągnąć telefon za sznurek. Ponadto producent daje  także możliwość nagrania własnej wiadomości, a następnie odsłuchiwania jej na zabawce!

Jedynym minusem wydaje się cena: 150 złotych to dość sporo.

 

 

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. mama Kasi mama Kasi

    Mamy i jest świetny!!