VIP PETS

Vip Pets to nowość w asortymencie Artyk – importera i dystrybutora zabawek i artykułów niemowlęcych. W skład serii wchodzi osiem figurek małych piesków o bujnych czuprynach: Lilith, Gwen, Juliet, Taylor, Lady Gigi, Alex, Nyla i Tiffany. Na adres redakcji została wysłana kasztanowowłosa Nyla. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od trzeciego roku życia.

SONY DSCJakie było nasze pierwsze wrażenie? Pomyślałam sobie, że ten piesek jest…dość specyficzny, nie mogłam się zdecydować, czy mi się podoba, czy nie. Natomiast moja córka krzyknęła: „jakie piękne”. Rzecz jasna nie mi zabawka ma się podobać, dlatego pierwszy test produkt przeszedł pozytywnie. Przynajmniej w oczach córki.

Co było dalej? Odpakowaliśmy pieska, wyciągnęliśmy akcesoria: kolczyki, szczotkę do czesania, ozdobę na czoło i kuleczki do wpinania we włosy. Wszystkie te elementy wykonane są ze średniej trwałości plastiku, który łatwo się wygina i ze względu na niewielkie rozmiary bardzo szybko poszczególne gadżety można zgubić. Niestety producent nie zadbał o opakowanie na te skarby. Trzeba je zorganizować sobie we własnym zakresie.

SONY DSC

Rozpoczęłyśmy od wpinania ozdób. Następnie córka zażyczyła sobie założenie kolczyków. I tu niemiła niespodzianka. Nie dało się tego zrobić. Na prezentacjach youtube udostępnionych na zagranicznych kanałach wygląda, że zadanie to jest bardzo proste. Niestety nam się nie udało. Być może gdyby otwory były większe, byłoby to możliwe. Pewnie można je powiększyć samodzielnie, jednak myślę, że to producent powinien zadbać o to, by zabawki nie trzeba było dodatkowo przygotowywać do zabawy.

Największą zaletą VIP PETS są niewątpliwie gęste włosy, w które można wpinać i wczepiać gumki, spinki (niekoniecznie te z zestawu) oraz przygotowywać wiele ciekawych fryzur, bawiąc się zabawką w nieskończoność.

Ogólna ocena:

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. myszka myszka

  Smieszne te zabawki ;) Sama nie wiem czy mi się podobają :)

 2. HelowaMama HelowaMama

  Hmmmm. No brzydal! Ale Helce pewnie by się spodobał:)

 3. Wioleta Wioleta

  szczerze nie podoba mi się jako zabawka, po prostu nie ma uroku, w takich chwilach cieszę się, że jestem matka chłopca:)

  • HelowaMama HelowaMama

   Na zdjęciu wygląda jeszcze wcale przyzwoicie. Wczoraj widziałam to w zabawkowym. Maszkaron. Serio, wyjątkowo wstrętne:)