Uwaga na bidony H&M

Marka H&M cieszy się sporą popularnością wśród rodziców. Wybierana jest przede wszystkim ze względu na wysoką jakość proponowanych wyrobów oraz dobrą dostępność. Jednak ostatnie doniesienia prasy potwierdzają, że nie wszystkie propozycje są do zaakceptowania. Z rynku wycofywane są bidony H&M (różowe i niebieskie), które mogą zagrażać życiu dzieci.

Firma wyjaśnia, że bidony zostały wyposażone w zatyczki, które mogą się rozpadać w trakcie używania i grozić nawet zakrztuszeniem i uduszeniem. Producent apeluje do wszystkich osób, które kupiły felerne bidony do zgłaszania się do sklepów w celu zwrócenia produktu. W zamian można oczekiwać odzyskania pieniędzy. W Polsce sprzedano 957 takich bidonów.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Mama Gabusi Mama Gabusi

  Ten problem dotyczy nie tylko tej marki. W podobnych butelkach sprzedawane są napoje wielu firm. Mamy chętnie podają je dzieciom, bo służą za przenośne jednorazowe kubki-niekapki. Ale korki łatwo się urywają. A maluchy… lubią je brać do buzi. Trzeba uważać.

  • Dorota Dorota

   Tylko, że te zostają wycofane…Być może jest to problem szerszy. Osobiście mamy inny kubek-bidon i wydaje się w porządku.

 2. anka484 anka484

  p proszę nie wiedziałam nawet takiej rzeczy…a wierzymy że to co kupujemy jest bezpieczne…

Polecane tematy