Urodziła czworo dzieci w przeciągu 11 miesięcy. I to nie były czworaczki

Becky John zawsze chciała mieć dużą rodzinę. Jej marzenia spełniły się szybciej niż przypuszczała. W przeciągu 11 miesięcy urodziła czworo niemowlaków. W ten sposób stała się mamą…nie czworaczków, ale…

Gdy mieszkająca w Walii Becky urodziła córkę w lutym 2015 roku, bardzo szybko zapragnęła mieć kolejne dzieci, w możliwie zbliżonym wieku. Para zaczęła spełniać swoje marzenia właściwie od razu i Becky bardzo szybko zaszła w ciążę.

To nie jest najbardziej zaskakujący punkt tej historii.

Bardzo emocjonująca okazała się wizyta u ginekologa.

W gabinecie młodzi rodzice usłyszeli nie jedno, nie dwa, ale… trzy serduszka. Kobieta wraz z partnerem nie mogli uwierzyć w to, co się stało.

Lekarz też nie krył zdumienia, bo naturalne poczęcie trojaczków należy do rzadkości. Co równie zaskakujące każde dziecko pochodziło z osobnego jajeczka (trojaczki trzyjajowe), każde wykształciło osobne łożyska, dzięki temu na samym wstępie wykluczono ryzyko wynikające z dzielenia łożyska przez dzieci. W styczniu 2016 roku kobieta urodziła przez cięcie cesarskie trójkę dzieci: Ryan, Phoebe i Raya.

Becky, która ma jeszcze 9letnią córkę, początkowo była zaniepokojona, jak poradzi sobie z tak liczną gromadką. Teraz jest przekonana, że to najlepsze, co mogło ją spotkać, mieć dzieci w tak zbliżonym wieku.

Źródło

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane tematy