Uprowadzenie dziecka na oczach ojca. Eksperyment społeczny

komentarzy: 6

W Polsce co roku zgłaszanych jest około 8 tysięcy zaginięć dzieci. Na szczęście 95% z zaginionych dzieci odnajduje się w przeciągu 7 dni. Co dzieje się z pozostałym 5%? Niestety liczba ta obejmuje nie tylko dzieci odnalezione po dłuższym czasie, ale również nieszczęśliwe w skutkach wypadki.

Gdy dziecko ginie z oczu rodzica lub nie wraca do domu, na nogi postawiona jest cała policja. Sytuacja ta traktowana jest bardzo poważnie, bo zaginięcie dziecka może być bardzo groźne w skutkach. Nie sposób opisać, z jakim stresem wiąże się i jak wiele przykrych emocji wywołuje. Dlatego tak ważne jest, by robić wszystko, by zaginięciom zapobiegać. W tym celu prowadzi się wiele akcji społecznych, które mają uświadamiać i uczyć.

Jedno z szokujących eksperymentów społecznych, pokazujące, jak prosto uprowadzić dziecko na oczach rodziców, poniżej. Obejrzyjcie koniecznie!

ABDUCTING CHILD IN FRONT OF DAD (Social Experiment)

ABDUCTING CHILD IN FRONT OF DAD (Social Experiment)

Opublikowany przez Joey Salads na 8 maja 2017

Znalazłaś/znalazłeś ciekawy film w internecie?

Przyślij nam link!

Jeśli opublikujemy film na naszej stronie, otrzymasz od nas niespodziankę.
Koszulkę, torbę lub magnesy na lodówkę z logo strony.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Alina Alina

  Przerażające!

 2. Gosia Gosia

  co chwilę widzi się rodziców wpatrzonych w smartphona, bo nic nie jest ważniejszego dla niego niz newsy na fb czy innym portalu.Pobudka ludzie, albo będziecie poświęcać czas dziecku, albo takie sytuacje nie beda tylkp zdarzać się jako eksperymenty społeczny..

 3. Alicja Alicja

  No nieźle – phony telefony ciekawsze …straszne i dobre dla przestrogi

 4. Paulina Paulina

  To jest idiotyczny pomysł moim zdaniem! Może i z jednej strony uświadamia rodziców ale z drugiej strony i psychopatów i gangi uprowadzające dzieci- zobacz jak łatwo porwać dziecko…

  • Magorzata Magorzata

   Myślę że gangi i ludzie zajmujący się uprowadzaniem dzieci sami dobrze wiedzą jak łatwo jest uprowadzić dziecko i dobrze znają różne sztuczki więc taki eksperyment w niczym im nie pomoże a dla rodziców owszem, będą bardziej uświadomieni

 5. Joanna Joanna

  smutne to