Uchwyt do torby na wózek

Wystarczy krótki spacer w południe, by szybko zorientować się, jaki typ torebki jest dzisiaj najpopularniejszy nie tylko wśród młodych mam. Królują torebki w stylu listonoszka, zarzucane przez ramię i uwalniające ręce. Moda ta sprzyja nie tylko rodzicom, ale po prostu wygodzie. Nie oznacza to, że używanie produktu typu uchwyt do torby na wózek traci sens. Jest to bardzo przydatny gadżet do wózków, które mają rączkę w formie obręczy. Pozwala zawiesić torbę na zakupy czy chociażby opakowanie pieluch, które nie zmieszczą się  często w niewielkim koszyku pod wózkiem.

Dwie propozycje

Na rynku mamy dostępne dwie podstawowe propozycje Luvion Stroller Hook (cena 29 złotych, uchwyt dostępny w jednym kolorze) oraz My Buggy Buddy (cena 29 złotych, produkt dostępny w trzech kolorach: niebieskim, czarnym i wrzosowym).

Podstawowe zalety

  • produkt jest bardzo praktyczny na krótkich i dłuższych spacerach,
  • prosty w zamontowaniu,
  • wyjątkowo trwały,
  • lekki (około 110 gramów)
  • wykończenie z miękkiej pianki uniemożliwia przesuwanie się torebki wzdłuż rączki wózka oraz niszczenie jej powierzchni.

Produkt przyda się w wózkach, które nie mają rączek, umożliwiających zarzucenie torebki i tych, które nie mają specjalnego uchwytu na torebki. Sprawdza się w podróży, na zakupach i podczas dłuższych spacerów, kiedy ułatwia przewożenie toreb, plecaków oraz siatek. Trzeba jednak uważać, by nie obciążać zbyt mocno jednej strony wózka, co może spowodować jego przewrócenie (zwłaszcza przy wyciągnięciu malucha ze środka).

 

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.