Ubranka dla niemowląt Ewa Klucze

Rodzice, którym przychodzi kompletować wyprawkę, często pytają: dlaczego dziecięce ubranka mają taką kosmiczną cenę? Po pierwszych irytujących wyjściach do sklepu, szukają innych, tańszych możliwości. Często je znajdują w polskich, mniej znanych markach, dostępnych w lokalnych, niewielkich sklepikach lub na aukcjach internetowych. Czy warto?

Ewa Klucze to producent obecny na rynku od kilku lat (od 1998 roku). Oferuje dobrej jakości ubranka, dla średniowymagających rodziców, ceniących atrakcyjne produkty w dobrych cenach. W ofercie przede wszystkim ubranka dla niemowlaków i małych dzieci.

Shp_0691

Jak jest z jakością?

Ubranka Ewy Klucze można przekazać dalej. Wynosi je rodzeństwo, ale nie są to rzeczy „nie do zdarcia”, stąd bardzo wymagających nie przypadną do gustu. Poza tym mają tendencję do zbiegania się w praniu (producent zaleca pranie w 40 stopniach, to może być problem, bo wiele produktów konkurencji można prać w 60 stopniach).

Prawdziwe hity? Bezuciskowe śpiochy.

Ogólna ocena:

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Ola Ola

    Słabe nic ten artykuł nie wnosi;/

  2. Gosia Gosia

    Szukałam tego producenta, ale widzę, że teraz zmienili nazwę na eevi, i mają też swój sklep eevi.pl
    Robiłam u nich zakupy dla maluszka, trochę się obkupiliśmy na promocjach. Warto zerknąć :)