Ubranka H&M dla dzieci opinie

Marka H&M jest dobrze znana wśród rodziców i doceniana nie tylko w Polsce, ale w wielu innych krajach europejskich. Cieszy się opinią sprawdzonej, produkującej ubrania dobrej jakości.

Jak jest w rzeczywistości?

Sieciówka

logo_hmUbranka H&M dostępne są w wielu sklepach na całym świecie. Generalnie wszędzie oferowane są takie same ubranka, choć promocje oraz wyprzedaże mogą się rozpoczynać w różnym czasie, podobnie – inne produkty mogą być poprzeceniane. Generalnie jednak sieciówki mają to do siebie, że oferują takie same produkty.

Brak sklepu online

Dużym minusem dla marki H&M jest brak sklepu online, w którym można by było zrobić zakupy. Platforma internetowa służy jedynie do zapoznania się z ofertą producenta i obejrzenia poszczególnych produktów. Nie ma możliwości ich zamawiania. To duża wada, bo często się zdarza, że obejrzenie asortymentu online zachęca do odwiedzenia sklepu. Jednak stacjonarnie okazuje się, że wielu produktów z oferty nie ma. Problem jest szczególnie zauważalny w przypadku odzieży dla starszych dzieci.

Dobra jakość

Za co rodzice lubią H&M? Przede wszystkim za dobrą jakość. Zdecydowana większość propozycji jest dobra gatunkowo, to dlatego nawet po długim noszeniu ubranka wyglądają jak nowe. Bez problemu mogą je nosić po sobie kolejne maluchy. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale nieczęsto.

Dostępność sklepów

Brak sklepu online rekompensuje dobra dostępność sklepów, które znajdziemy w każdej większej galerii. Niestety w mniejszych miejscowościach H&M-u próżno szukać…

Szeroki asortyment

H&M to szeroki asortyment, często rozszerzany o nowości. W sklepie można znaleźć kilka linii produktów w różnym stylu od propozycji dla noworodków, poprzez ubranka dla kilkulatków i starszych dzieci. Dzięki temu można w każdym sezonie wybrać coś interesującego dla siebie i dziecka.

Niestety można narzekać na bałagan w sklepie, zwłaszcza podczas wyprzedaży.

A Wy jakie macie opinie o H&M? Zdarzyło się Wam coś kupić, reklamować?

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.