Ty i My poduszka do karmienia twarda

Niektóre mamy doskonale radzą sobie podczas karmienia bez poduszki. Inne uważają, ze produkt ten jest niezbędny i niezastąpiony. Na rynku jest wiele rodzajów poduszek do karmienia. Jednym z dostępnych typów jest twarda poduszka.

i-ty-i-my-poduszka-do-karmienia-twarda

Ty i My poduszka do karmienia przydała się nam na początku karmienia. Z czasem stała się całkowicie niepraktyczna i niewygodna w stosowaniu. Mimo to, nie można narzekać na sposób wykonania i podstawowe parametry, w tym łatwość utrzymania w czystości.

Ogólna ocena

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Jola Jola

    Mieliśmy i też używaliśmy chyba z miesiąc, ja bym w sumie drugi raz nie kupiła, szkoda pieniędzy, bo w sumie można się bez takiej poduszki obyć

  2. Aska Aska

    Miałam dokładnie taka, ale nie polecam, malo praktyczna i na krotko

  3. MartaB MartaB

    Ja mialam miekka, duza poduszke do karmienia. Rewelacja! POlecam kazdej mamie-oczywiscie mozna sie bez takiej poduszki obejsc, ale skoro zostaly stworzone nalezy korzystac-ulatwienie niesamowite, wygoda dla mamy i malenstwa. Ja zaplacilam za swoja okolo 50 zl. wiec uwazam, ze cena przystepna.