Trzecia rączka na spacerze

Gdy ma się jedno dziecko, wrażenie „braku” rąk, nie jest rzadkością. Jednak gdy pojawia się kolejny maluch i trzeba pogodzić potrzeby dwójki dzieci, przyszłość może rysować się jak strome schody. Nie do ogarnięcia może być wyjście z dwoma maluchami na spacer. W takich chwilach pomocne mogą być proste gadżety, jak dostawka do wózka czy rączka, o której poniżej.

SONY DSCTeoretycznie nic nadzwyczajnego: prosta rączka, którą można mocować do wózka po obu stronach, łatwa w wyczepianiu i doczepianiu, intuicyjna w montażu niemal w każdym modelu czterokołowca, wygodna dla dziecka oraz ułatwiająca spacer z maluchami, a jednocześnie wpływająca na podniesienie bezpieczeństwa. Rączkę łatwo chwycić, jest właściwie niezniszczalna i bezproblemowa w utrzymaniu w czystości.

SONY DSC

Hold Me Handle może się przydać również na spacerze z jednym dzieckiem, kiedy chcemy swobodnie prowadzić wózek, a dziecko pragnie kroczyć koło niego.

Cena około 30-40 złotych.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Mam na imię Kinga. Jestem mamą. Normalną, nie wpatrzoną przez cały dzień w dziecko, ale myślącą o prawdziwym dobru całej rodziny. Uczę się, jak kochać siebie i innych. Wiem, że mogę to osiągnąć jedynie wtedy, kiedy będę łączyć kilka ról.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Paula Paula

    Mamy taką i sprawdza się przy dłuższych spacerach, ale tak na co dzien odczepiamy. Ja tez polecam!