Triki z lakierami hybrydowymi, o których nie wiedziałaś, czyli oryginalny sposób na paznokcie

Inf. prasowa komentarzy: 0

Chcesz wskoczyć na wyższy poziom hybrydowych umiejętności? Poznaj triki, które ułatwiają wykonywanie manicure’u tą metodą. Czasem najprostsze rozwiązania mogą być odpowiedzią na skomplikowane problemy.

Doceniamy lakiery hybrydowe, ponieważ ich aplikacja jest prosta, a efekt profesjonalny i trwały. Jednak nauka każdej nowej umiejętności wymaga czasu. Po co go tracić, skoro możesz poznać triki, które usprawnią pracę z tymi nowoczesnymi produktami? Wystarczy, że zaopatrzysz się w lakiery hybrydowe do paznokci oraz akcesoria, i wcielisz nasze porady w życie.

Ekspresowy french manicure

Zrobienie modnego frencha wymaga zdolności manualnych. Białe paski powinny być równe, pasować do kształtu i długości płytki. Jeśli lubisz usprawniać swoje działania, a przy okazji testować ciekawe gadżety, kup silikonowy stempel do zdobień Ten tani dodatek może naprawdę ułatwić pracę nad idealnym french manicure’em.

Na stempel nanieś biały lakier. Pomalowany na jasny róż i utwardzony paznokieć przyłóż do silikonowego, miękkiego końca, pokrytego hybrydą. Następnie dociśnij koniec płytki tak, by odbiła się na nim idealna linia uśmiechu.

Dzięki prostym trikom malowanie paznokci lakierami hybrydowymi może być łatwe

Lakier hybrydowy pod kontrolą

 

Twoim problemem jest źle poziomujący się lakier lub baza, np. podczas przedłużania paznokci? Być może nakładasz zbyt dużo produktów. Jak radzi specjalistka ze sklepu Cosmetics Zone, przed włożeniem dłoni do lampy UV/LED potrzymaj ją ok. 30 sek. skierowaną paznokciami do dołu. Dzięki temu prostemu trikowi lakiery hybrydowe równomiernie spłyną po każdej płytce i stworzą jednolitą, gładką taflę. Kontroluj ten proces, żeby nie zalać skórek i zawsze nakładaj cienkie warstwy produktów.

Marmurkowe paznokcie w kilka chwil

 

Do zrobienia efektu marmuru wykorzystaj wspomniany już stempel do zdobień. Nanieś spore krople 3 lub 4 pasujących do siebie kolorów hybrydy i lekko przemieszaj je pędzelkiem lub patyczkiem. Pamiętaj, że kolory nie powinny stopić się w całość. Teraz odciśnij je z wyczuciem na paznokciu.

Jeśli nie masz stempla, pomaluj paznokcie białym lakierem hybrydowym i na nieutwardzoną jeszcze warstwę nałóż duże krople kolorowych hybryd. Chwyć zwykłą słomkę do picia lub plastikową rurkę. Zacznij delikatnie dmuchać na płynne hybrydy. Pod wpływem strumienia powietrza zaczną one tworzyć na paznokciach marmurkowe wzory.

Nie zapomnij o zabezpieczeniu stylizacji topem! Jeśli chcesz, żeby marmurek był jeszcze bardziej atrakcyjny, do pomalowania dwóch lub trzech paznokci wybierz metaliczne lub brokatowe lakiery hybrydowe.

Soczysty różowy manicure

Idealne neony i pastele

 

Lakiery hybrydowe neonowe i pastelowe są efektowne, ale trzeba je aplikować starannie i wielowarstwowo. Na szczęście w prosty sposób możesz wydobyć pełną intensywność produktów z tych palet. Wystarczy, że na pierwszą warstwę kolorowej hybrydy wybierzesz biały lakier. Podkreśli ona neonową soczystość i pastelową subtelność.

Sprytne malowanie pod skórkami

Malowanie paznokci aż po same skórki to metoda, która wygląda bardzo estetycznie i opóźnia pojawianie się odrostu. Wymaga ona jednak sporej wprawy w operowaniu pędzelkiem. Rozwiązanie tego problemu jest banalne. Wystarczy, że do pomalowania paznokci pod skórkami użyjesz cieniutkiego, precyzyjnego pędzelka do zdobień.

Pamiętaj, że do tego rodzaju manicure’u musisz przygotować płytkę z dużą starannością. Uważaj, żeby nie zranić skórek i odsuń je bardzo dokładnie. Na wszelki wypadek wybierz lakiery hybrydowe hipoalergiczne. To produkty, które mają wyjątkowo delikatny skład. Chociaż nie istnieją lakiery hybrydowe w stu procentach bezpieczne dla alergików, ten wybór może zminimalizować potencjalne podrażnienie lub uczulenie.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.