Trampolina do szkoły. Roczne przygotowanie przedszkolne

Gdy byliśmy dziećmi, korzystaliśmy w zerówce z kartki i kredek. Szlaczki tworzyła samodzielnie nauczycielka. Dzisiaj wiele się zmieniło. Pięciolatki odbywające obowiązkowe przygotowanie przedszkolne mają pod ręką nowoczesne materiały edukacyjne – bardzo kolorowe, starannie opracowane, angażujące wszelkie zmysły i rozwijające wiele umiejętności. Nie bez przyczyny pod wieloma względami wiedza małych dzieci jest dużo większa niż przed laty.

Trampolina PWN

Trampolina do szkoły

Na rynku wydawniczym znajduje się wiele podręczników polecanych dla dzieci w zerówce. Jednym z popularniejszych zestawów jest „Trampolina do szkoły. Roczne przygotowanie przedszkolne” wydawnictwa PWN. Zestaw składa się z sześciu oddzielnych książeczek:

– Karty pracy cz.1

– Karty pracy cz.2

– Karty pracy cz.3

– Karty pracy cz.4

– Kącik artysty

– Zabawy edukacyjne

Trampolina zestaw do przedszkola

Wszystkie podręczniki znajdują się w jednej teczce, co zwiększa wygodę korzystania z nich. Materiałów jest naprawdę dużo, dlatego można wątpić, czy w normalnym cyklu dydaktycznym w przedszkolu czy szkole choć połowa zostanie wykorzystana, jednak mimo to nauczycielki decydują się w wielu przedszkolach na zakup całego zestawu od razu.

Trampolona przygotowanie do szkoły

Trampolina zestaw do zerówki

Niewątpliwym atutem jest to, że nauczycielki lub rodzice pracujący z dziećmi w domu mają w czym wybierać. Z drugiej strony wraz z liczbą stron do opracowania rośnie również cena zestawu – w tym przypadku jest to około 130 złotych – przyznać trzeba, że to niemało.

Trrampolina zestawy

Cztery zeszyty

Na plus na pewno przemawia staranność wykonania, wielka dbałość o szczegóły i duże doświadczenie pedagogów, którzy opracowali „Trampolinę”. Istnieje możliwość dokupienia do zestawu dodatkowych książek.

Zestaw trampolina

Zestaw trampolina

Ogólna ocena:

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Żaneta Mińska Żaneta Mińska

    Witam serdecznie jestem bardzo zainteresowana zestawem Trampolina dla zerowek prosze o podeslanie mi kilku informacji o tym zestawie.