Drodzy Rodzice, kolejna edycja konkursu na topowego komentatora dobiegła końca. Nagrody, które zaprezentujemy w październiku już są gotowe. Za kilka dni zdradzimy, co będzie można wygrać, pozostawiając komentarze pod wybranymi artykułami na stronie. Teraz kilka słów o edycji wrześniowej.
Dziękujemy Wam za aktywny udział w życiu strony. Jest nam niezmiernie miło, że pozostajecie z nami jako wierni czytelnicy i wypowiadacie się tutaj niezmiennie od kilku miesięcy. Z przyjemnością witamy też wszystkich nowych Czytelników i zachęcamy do wypowiadania się, pisania do nas i tworzenia strony.
We wrześniu chcielibyśmy wyróżnić dwie osoby:
- Ewankę, która pozostawiła nie tylko największą ilość komentarzy (62), ale również wielokrotnie nas nimi zainspirowała i która zdecydowała się zamieścić baner sosrodzice na prywatnym blogu (zdobywając dodatkowo 20 punktów), za co bardzo dziękujemy. Do Ewanki zostanie wysłana czapka oraz ręcznie robiona zakładka do książki.
- Ewę, którą chcielibyśmy wyróżnić także za bardzo aktywny udział w życiu strony (42 komentarze), wysyłając ręcznie robioną posrebrzaną zakładkę do książki.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do edycji październikowej! Ciekawe, jak tym razem spodobają się Wam nagrody…
A którą Ewę? Bo chyba nie ja jedna komentuję podpisując się „Ewa”… :)
Ewo, o Ciebie. :) Gratulujemy!
Dziękuję, bardzo się cieszę :)
To rewelacyjnie :-) właśnie pocztą pantoflową doszło do mnie żebym sprawdziła waszą stronę, że czeka mnie miła niespodzianka.
Gratuluję :)
Gratulacje dla Ewy i Ewanki!!!
Super dziewczyny!
Gratuluję, szczęściarom :)
Gratulacje serdeczne ;-)