Topowy komentator września: wyniki

Drodzy Rodzice, kolejna edycja konkursu na topowego komentatora dobiegła końca. Nagrody, które zaprezentujemy w październiku już są gotowe. Za kilka dni zdradzimy, co będzie można wygrać, pozostawiając komentarze pod wybranymi artykułami na stronie. Teraz kilka słów o edycji wrześniowej.

Dziękujemy Wam za aktywny udział w życiu strony. Jest nam niezmiernie miło, że pozostajecie z nami jako wierni czytelnicy i wypowiadacie się tutaj niezmiennie od kilku miesięcy. Z przyjemnością witamy też wszystkich nowych Czytelników i zachęcamy do wypowiadania się, pisania do nas i tworzenia strony.

We wrześniu chcielibyśmy wyróżnić dwie osoby:

 • Ewankę, która pozostawiła nie tylko największą ilość komentarzy (62), ale również wielokrotnie nas nimi zainspirowała i która zdecydowała się zamieścić baner sosrodzice na prywatnym blogu (zdobywając dodatkowo 20 punktów), za co bardzo dziękujemy. Do Ewanki zostanie wysłana czapka oraz ręcznie robiona zakładka do książki.
 • Ewę, którą chcielibyśmy wyróżnić także za bardzo aktywny udział w życiu strony (42 komentarze), wysyłając ręcznie robioną posrebrzaną zakładkę do książki.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do edycji październikowej! Ciekawe, jak tym razem spodobają się Wam nagrody…

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Ewa Ewa

  A którą Ewę? Bo chyba nie ja jedna komentuję podpisując się „Ewa”… :)

 2. ewanka ewanka

  To rewelacyjnie :-) właśnie pocztą pantoflową doszło do mnie żebym sprawdziła waszą stronę, że czeka mnie miła niespodzianka.

 3. Miniczka Miniczka

  Gratuluję :)

 4. bela bela

  Gratulacje dla Ewy i Ewanki!!!

 5. Mama kasi Mama kasi

  Gratuluję, szczęściarom :)

 6. Mama Gabusi Mama Gabusi

  Gratulacje serdeczne ;-)