Top do karmienia MyTummy

Top do karmienia, według producenta, ma zapewniać wygodę i dyskrecję. Gwarantuje łatwy i szybki dostęp do piersi, dzięki praktycznym zapięciom. Z tego powodu ma być idealną propozycją po ciąży, dla kobiet karmiących piersią.

Posiada wbudowany biustonosz (co sprawia, że można go nosić na gołe ciało) oraz specjalne miejsce na wkładki laktacyjne. Ramiączka są regulowane. Top dostępny jest w pięciu kolorach do wyboru: czarnym, granatowym, turkusowym, fioletowym oraz różowym.

DSC03946

Cena 139,90 złotych

Jakie są nasze wrażenia?

DSC03947

Testująca top Ania w 32 tygodniu ciąży zwraca uwagę, że bluzka jest ładna, wykonana z bardzo przyjemnego materiału. Dobrze się prezentuje.

DSC03981

Niestety w obrębie piersi jest ciasna (rozmiar L – wcześniej testowane były rozmiary M tej samej marki, które nie sprawiały wrażenia za ciasnych). Być może jest to wynik ciąży i większej wrażliwości piersi, jednak można przypuszczać, że biust po porodzie pozostanie taki sam albo większy – stąd nawet przy rozmiarze L może być problem z uciskaniem materiału i subiektywnym odczuciem niewygody przy większym biuście.

Poza tym produkt – bez zastrzeżeń. Dobrze się pierze i jest wykonany w staranny sposób.

Ogólna ocena

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.