Test DNA

Na polskim rynku istniejemy od 2003 roku i specjalizujemy się w wykonywaniu genetycznych badań w kierunku ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa oraz z zakresu diagnostyki medycznej. Badania DNA z powodzeniem wykonujemy na zlecenia osób prywatnych, lekarzy,  sądów, prokuratury czy też policji.  Na terenie całej Polski dysponujemy ponad 100 placówkami medycznymi, w których można pobrać materiał do testów genetycznych.

W pierwszej kolejności stawiamy na jakość wykonywanych badań, dlatego też poddajemy się kontrolom przeprowadzanym przez polskie i zagraniczne ośrodki certyfikujące. Do tej pory uzyskaliśmy wiele prestiżowych certyfikatów potwierdzających jakość przeprowadzanych analiz.

Indywidualne podejście do klienta oraz rozwiązanie jego problemu jest dla nas sprawą priorytetową. Nasi konsultanci dostępni są od poniedziałku do piątku (także w święta) w godzinach 8:00-21:00 pod numerem bezpłatnej infolinii – 800-007-771. Zapraszamy!

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.