Test ciążowy USB

Zdarza się, że testy ciążowe wykonywane są kilkakrotnie w życiu. Gdy starania o dzidziusia trwają kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt cykli, trzeba się liczyć z zakupem sporej ilości opakowań. Tym samym rosną nie tylko koszta, ale również zmniejsza się wygoda prostego w użyciu testu domowego.

test1

Dlatego producenci stworzyli test ciążowy na USB. Po naniesieniu odrobiny moczu, nie czekamy na moment, kiedy na teście pojawią się upragnione dwie kreski, ale…podłączamy urządzenie do komputera. Napięcie w porcie rozpoczyna proces jonizacji i dochodzi do analizy.

Test ciążowy wskazuje nie tylko, czy kobieta jest w ciąży, ale również na podstawie zawartości hormonów sugeruje wiek ciąży. Producent zapewnia, że sprawdzalność jest równa około 99%.

Cena produktu: około 20 dolarów.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. iga iga

    Haha, to się nazywa odkrycie ;)

  2. Monika Monika

    Mam 45lat miesiączka 3dni skala po 31 dniowym cyklu a następna 23dni cyklu tez trwała 3dni drugi dzień obfita silne bóle skrzętnie potem słabe plamienie czuje to zaczynające się klimakterium