Teatrzyk cieni

Teatrzyk cieni to niesamowicie kreatywna zabawa, która pozwala dziecku przenieść się do krainy fantazji, pobudza wyobraźnię, uczy tworzenia.

Wreszcie to wspaniały pomysł na wspólne i ciekawe spędzenie czasu z dzieckiem, budowanie relacji rodzinnych, wymagające od każdej ze stron zaangażowania.

Seria Teatrzyk Cieni od producenta Sierra Madre zawiera 3 części: Zaczarowane Królestwo, Podwodny Świat oraz Niesamowite Maszyny.

My posiadamy Zaczarowane Królestwo, teatrzyk przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. W zestawie znajduje się 8 postaci i dekoracji. Jak to zwykle w bajkach bywa, są dobrzy i źli: księżniczka, rycerz, dobra wróżka, koń, oraz czarne charaktery czarownica, i smok. Do zestawu dołączona jest książeczka z 10 historiami, które możemy wykorzystać. Jednak najlepsza zabawa zaczyna się gdy wymyślamy swoje własne opowieści.

Nasza 3 letnia córka uwielbia być księżniczką, właściwie przy każdej zabawie wybiera tą postać. No cóż, pozostaje mi być którymś z pozostałych bohaterów. Już nawet nie pytam, czy tym razem ja mogę zostać królewną.

Dołączone patyczki i klipsy doskonale utrzymują w odpowiedniej pozycji figury, które swoją drogą również są dobrze wykonane, a dodatkowo świecą po naświetleniu.

Uważam, że jest to niezwykle udany zakup, który sprawił mojej córce naprawdę wiele radości .

Jestem spełnioną i szczęśliwą kobietą. Mam cudownego męża i wspaniałą córeczkę. Osiągam wyznaczone przez siebie cele. W wolnych chwilach lubię jeździć na rowerze, czytać oraz oglądać komedie romantyczne. Absolwentka optometrii na Uniwersytecie medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.