Tato, obserwuję Cię…

komentarzy: 3

W życiu dziecka ważna jest nie tylko mama. Niestety często o tym zapominamy. Z różnych powodów pomijamy lub bagatelizujemy rolę ojców.

daddy-daughter-adorable-2166622-m

Na szczęście coś się zmienia w tym temacie. Widok tatusia z wózkiem nie jest już szokujący. Podobnie jak ojca bawiącego się z dziećmi w parku, czy karmiącego malucha. Jednak nadal wielu z nas nie równoważy roli ojca i matki. Całkiem niesłusznie zresztą uważając, że tylko mama może dobrze zająć się dzieckiem..

Krok dalej jest coś jeszcze…to, jakimi jesteśmy ludźmi na co dzień i jak widzą nas dzieci. Wtedy, gdy wolelibyśmy by nikt nie patrzył, one widzą i chłoną jak gąbka.

Obejrzyjcie ten piękny film. Warto!
https://youtu.be/65-k-WCzC7I

Znalazłaś/znalazłeś ciekawy film w internecie?

Przyślij nam link!

Jeśli opublikujemy film na naszej stronie, otrzymasz od nas niespodziankę.
Koszulkę, torbę lub magnesy na lodówkę z logo strony.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Mała Mała

    Popłakałam się …

  2. monika06 monika06

    piekne….az sie lza w oku zakrecila, tym bardziej , iz maz wyjechal za granice a corka czesto wspomina wspolne zabawy z tata. Wiem ze tych chwil nic nie jest w stanie jej wynagrodzic, wiem tez ze jej bardzo brakuje ojca, wiem tez ze najlepsza zabawa jest z tata ale wiem jedno, corka jakos pogodzila sie z ta sytuacja choc jej bardzo przykro kiedy inne dzieci bawia sie z ojcami.

  3. Olcia 25 Olcia 25

    Przy dzisiejszym tempie życia i pracy, która czasem zajmuje cały dzień rodzina często schodzi na drugi plan. Smutne to czasy gdy ojciec wraca kiedy dzieci śpią, a jeśli nawet wraca wcześniej to jest zmęczony i na zabawę z dziećmi raczej nie ma już sił. No a przecież pracuje żeby utrzymać rodzinę i robi to dla niej… Zamknięte koło. Nieobecność ojców – to jest problem. A nasze dzieci przecież patrzą.