SupeRRO Baby – śliniak i gryzak w jednym

Tym produktem można się zachwycać: mnie najbardziej przekonuje staranność wykonania, miękkość, a jednocześnie wytrzymałość, no i oczywiście ten pomysł, żeby połączyć śliniak z gryzakiem! Czemu nikt wcześniej na to nie wpadł?

supeRRO_Baby_kolory_sliniakowTeoretycznie przecież jest to genialna myśl w swej prostocie. Ząbkujące niemowlę (czyli dziecko niemal przez cały rok) intensywnie się ślini, a do tego potrzebuje czegoś do podgryzania i masowania dziąseł. Połączenie tych dwóch potrzeb w jednym produkcie to strzał w dziesiątkę.

Można oszczędzić bluzki i body – chroniąc je przed śliną, ograniczając konieczność przebierania. Z drugiej strony mamy pod ręką gryzak – zawsze wtedy, kiedy jest potrzebny. Nie ma obawy, że zapomnimy go, upadnie na ziemię, czy gdzieś się zapodzieje.

Jest też kolejny plus! Gryzak można zwyczajnie odpiąć i korzystać jedynie ze śliniaczka.

Minusy? Zauważyłam jedynie, że do materiału dość łatwo przyczepiają się okruszki, szczególnie od pieczywa.

Z opisu producenta LullaLove:

Dlaczego bambus?

Ponieważ jest ekologiczny, antybakteryjny, antygrzybiczy i antyalergiczny! A dodatkowo...posiada właściwości termoregulacyjne. W lecie włókno jest od 2-3 stopnie chłodniejsze niż temperatura otoczenia, w zimie natomiast przyjemnie ogrzewa.

Absorbuje wilgoć 60% lepiej niż bawełna! Pochłania promieniowanie UV. Tkanina samosterylizuje się w 30%, co daje poczucie świeżości. Dodatkowo neutralizuje nieprzyjemne zapach. Co więcej szybko schnie, jest odporny na wilgoć, co w efekcie uniemożliwia rozmnażanie się bakterii. Bambus jest w 100% biodegradowalny. Pochodzi z natury i tam wraca.

 • supeRRO_baby_lullalove_instrukcjaGryzak jest odpinany, podobnie jak śliniak, może być wykorzystywany samodzielnie. Nie zawiera ftalanów i metali ciężkich, zgodnie z europejską normą EN-71.
 • Gryzak nie ma żadnej dziurki, więc nadaje się do kąpieli, ponieważ woda nie nalewa się do środka co mogłoby powodować powstawanie pleśni.
 • Gryzak należy myć wodą z mydłem i zawsze sprawdzać jego stan przed podaniem go dziecku.
 • Śliniak można prać w pralce. Należy wcześniej odpiąć gumowy element.
 • Guma nie zawiera lateksu.
 • Produkt zaprojektowany i w 100% wykonany w Polsce.

Dostępne 4 kolory: pastelowy róż, błękit, szary i ecru. Lamówka szara w białe kropki.

superro_baby_sliniak_szary

Na koniec dodam jeszcze: Wielki plus za wykonanie, miękki bambusowy materiał i piękną, a jednocześnie prostą lamówkę. Wszystko wygląda, w mojej ocenie, bardzo stylowo. A Wy, co sądzicie?

supeRRO_baby_lullalove3

Produkt oficjalnie polecamy! Logo sosrodzice.pl znajdziecie na opakowaniu.

Poniżej krótka prezentacja.

 

Cena sugerowana: 39 złotych.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Ilunika Ilunika

  Bardzo ciekawe…Ile kosztuje?

  • hannaa hannaa

   Właśnie przeglądam stronę i cena zestawu gryzak + śliniak: 39,00 zł, Dodatkowy śliniak: 25 zł

 2. hannaa hannaa

  Oo bardzo nam się spodobał :) Rzeczywiscie dobry pomysł na takie 2w1 i ten bambus to też ciekawa sprawa. Na stronie mają nawet bambusowe kocyki o,O

 3. Ilonka Ilonka

  Bardzo mi się nie podoba cena…no troszke bez przesady!

 4. OOOOllala OOOOllala

  Fajny pomysl

 5. Monika Monika

  Cena rzeczywiście wysoka, ale produkt fajny, zapisuje na listę inspiracji dla najblizszych

 6. Sabina Sabina

  Bardzo dobry materiał i stylowy, uniwersalny wygląd.

 7. Ula Ula

  oo my mamy tą wersję gdzie zawieszka gryzaka jest drewniana (superro eco), też polecam, świetnie leciutka jest i też się łatwo myje