„Super-Charlie”

Niemowlę jest bezbronne. Takie kruche, malutkie, nic nie potrafi, nie powie, czego potrzebuje, tylko krzyczy i płacze, woła jeść, a to znowu chce spać. Kiedy w końcu będzie można się z nim/nią pobawić?

super-charlie-b-iext7088753A gdyby tak dziecko po narodzinach…było całkiem inne? Pomagało starszemu rodzeństwu? Wiedziało, jak funkcjonuje świat: jak otworzyć lodówkę, zrobić sobie kanapkę czy przewinąć pieluchę? I do tego, gdyby maluch z powodzeniem rozwiązywał problemy starszego brata, dedukując jak uchronić go przed ciągłym dokuczaniem kolegi z klasy? To byłoby superdziecko, czyli Super-Charlie.

Wydawnictwo Czarna Owieczka wydała książkę światowej sławy mistrzyni kryminału Camilli Lackberg. „Super-Charlie”. Pozycja ta jest o tyle ciekawa, że opowiada o maluchu, który po urodzeniu nie przypomina niemowlaka, ale bohatera, który potrafi latać i wyjawia swoją tajemnicę jednej osobie w rodzinie: babci.

Opowieść jest idealna nie tylko dla starszaka, który właśnie wita w domu młodszą siostrę czy brata, ale również dla przedszkolaka, który w rodzinie co jakiś czas spotyka się z maluszkiem. Stanowi doskonały wstęp do rozmów z dzieckiem na temat małych dzieci.

Ciekawa historia i do tego interesująco ilustrowana.

Dziękujemy Wydawnictwu Czarna Owieczka za udostępnienie egzemplarza recenzyjnego książki.

 

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Karis Karis

    Świetna i śmieszna bajka :)