Step 2 Jeździk X-Rider

Można dmuchać na zimne i wybierać produkty pewne (w końcu na rynku mamy przesyt, a nie braki w asortymencie produktów dla dzieci). Można również ignorować wszelkie zastrzeżenia i kupować wszystko, co tylko wpadnie nam w oko. Decyzja należy do każdego rodzica z osobno. Na liście potencjalnie niebezpiecznych zabawek znalazł się Step 2 Jeździk X-Rider. Produkt został wycofany ze Stanów Zjednoczonych, gdzie jest produkowany. W Polsce jednak można go bez problemu kupić w wielu internetowych sklepach. Koszt około 200 złotych.Zaczęło się od uwag amerykańskich rodziców, którzy zgłaszali producentowi, że jeździk jest niestabilny. Rodzice zauważyli, że wystarczy lekkie wychylenie dziecka do przodu, by maluch mógł wypaść z zabawki. Zdarzało się, że dzieci raniły się w głowę i zadrapywały na twarzy.

To wystarczyło, by produkt został wycofany ze Stanów Zjednoczonych. Tam go nie kupimy. W Polsce natomiast otrzymamy go bezproblemowo. Czy kupować, mimo ostrzeżeń? Sami zdecydujcie…

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.