Stempelki Zabawkowy Zawrót Głowy

W zestawie znajduje się 12 stempelków ze zwierzątkami (lew, żółwik, hipopotam, kotek, baranek, kurka, małpka, piesek, tygrysek, miś, słonik oraz króliczek), poduszka z tuszem (niebieskim i czerwonym) oraz notesik. Wystarczy prosty ruch na kratce, by odbić na nim wybrane zwierzątko i to w wybranym kolorze: raz niebieskim, raz czerwonym.stempelkiZestaw jest bardzo poręczny w użyciu. Idealny dla małych rączek. Zwierzątka odbijają się wyraźnie, a zmywalny tusz nawet gdy pokryje ubranka, schodzi po jednym zwykłym praniu. Każde odciśnięte zwierzątko można dodatkowo pokolorować i wręczyć już jako ukończone dzieło. Istnieje możliwość stworzenia wielu wariacji oraz nieskończonych ustawień zwierzątek, a nawet całych obrazków.

Ponadto, warto wspomnieć, że tusz jest nietoksyczny i bezpieczny dla dziecka.

Plus także za cenę: około 20 złotych.

 

 

Ogólna ocena:

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Wioleta Wioleta

    Fajnie, że tusz można sprać z ubranka, my mamy jakieś stempelki ( nie z tej firmy) co niestety nie puszczają z ubranek a i z rączek ciężko domyć.