Aktualne promocje znajdziesz: Najnowsze promocje na produkty dla dziecka

Sprawdź listę najtańszych produktów dla dzieci

Poniżej zestawiliśmy specjalnie dla Was listę artykułów dla dzieci w promocyjnej cenie. Dzięki niej zaoszczędzicie czas na porównywanie ofert z największych sklepów stacjonarnych w Polsce.  Jak sądzicie powinniśmy rozbudować ten dział o artykuły dostępne online?

Produkty spożywcze

  • kaszka ryżowa Nestle W Kauflandzie różne rodzaje w cenie 4,35 złotych.
  • kaszka mleczno-ryżowa Nestle w Auchan w cenie 6,65 złotych. Ta sama kaszka w Polo Market w cenie 6,99 złotych.
  • obiadki Gerber w Auchan w cenie 4,50 złotych.
  • deserki Gerber w Auchan w cenie 2,55 złotych.
  • deser owocowo-jogurtowy Hipp 160 g w Lidlu w cenie 4,69 złotych.
  • deser owocowy Hipp owoce i zboża w Lidlu w cenie 4,69 złotych.
  • pierwsze danie Hipp w Lidlu190 g w cenie 4,69 złotych. Natomiast 220 gramów w cenie 4,99 złotych.
  • obiadki Hipp 2 razy 190 gramów 6,79 złotych w Lidlu.
  • kaszka manna BoboVita w Auchan w cenie 6,89 złotych zamiast 7, 09 złotych.
  • mleko Nestle Junior 350 g w Tesco w cenie 11,69 złotych.
  • mleko Bebilon 800 gramów w Auchan w cenie 42,99 złotych.
  • mleko Hipp 2 lub 3 w Polo Market w cenie 32,99 złotych zamiast 39,99 złotych.
  • posiłki BoboVita w Auchan w cenie 4,59 złotych zamiast 4,84 złotych.
  • herbatka dla dzieci Hipp 200 gramów w Carrefour w cenie 10,99 złotych. Taka sama herbatka, ale pojemności 400 gramów w Lidlu w cenie 13,99 złotych.

Artykuły higieniczne

  • pieluszki Pampers w Auchan w cenie 36,99 złotych zamiast 44,99 złotych. W Drogerii Natura te same pieluszki w cenie 37,99 złotych zamiast 49,99 złotych.
  • pieluszki Pampers Giga Pack w cenie 52,79 złotych.
  • chusteczki nawilżane dla dzieci Pampers w Carrefour w cenie 24,59 złotych za 6 opakowań.
  • pieluszki Nino Junior lub Maxi w Polo Market w cenie 6,99 złotych zamiast 8,99 złotych.
  • chusteczki nawilżane Kido w Polo Market w cenie 3,99 złotych za opakowanie zamiast 4,99 złotych.
  • płyn do płukania Jelp 1l w Kauflandzie w cenie 8,79 złotych
  • szampon i płyn do kąpieli 2 w 1 Gaga Hippi w cenie 3,99 złotych w Tesco.
  • produkty do opalania Dax w Tesco 30% taniej.
  • szampon i płyn do kąpieli 2w1 Nivea Baby w cenie 11,99 złotych w Polo Market.

Zabawki i akcesoria

  • jeździki obciążenie maksymalnie 25 kilogramów w Kauflandzie w cenie 49,99 złotych
  • koc polarowy Disney w Kauflandzie w cenie 24,99 złotych.
  • ręcznik plażowy Disney w Kauflandzie w cenie 29,99 złotych
  • body niemowlęcy w Realu w cenie 6 złotych.
  • hulajnoga dwukołowa w Realu w cenie 99 złotych
  • elektro+płyn na komary i kleszcze w PoloMarket w cenie 24,99 złotych.

Czas promocji
Kaufland 04.07-10.07.2013
Real 04.07-10.07.2013
Tesco 04.-10.07.2013
Auchan 3-16.07.2013
Drogeria Natura 4-17.07.2013
Polo Market 03-09.07.2013
Carrefour 03-08.07.2013

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. an an

    8 pozycja gdzie do kupienia ?

  2. an an

    a od kiedy do kiedy jest promocja w Lidl ?

    • sosrodzice sosrodzice

      An, te produkty akurat od czwartku 4.07. W Lidlu nowe produkty dostępne są w różnych dniach tygodnia.

  3. MartaB MartaB

    oo dobrze wiedziec! dzieki:)

  4. Anna Anna

    220gram doremi w lidlu 5,56zł a nie 4,99zł spore przekłamanie !

    • sosrodzice sosrodzice

      Być może skończyła się promocja? Dzisiaj będzie aktualna lista promocyjna.