Śpisz z dzieckiem? Ten ogromny materac może Cię zainteresować!

Nie brakuje dzisiaj rodziców, którzy decydują się na wspólne spanie z dzieckiem. Swój wybór motywują wygodą i możliwością zaspokojenia potrzeb dziecka. Spanie razem, gdy dzieci są małe, dla wielu, jest najlepszym sposobem na wysypianie się, ułatwia również karmienie piersią.

Jak jednak pomieścić się na klasycznym łóżku? To nie lada wyzwanie. W praktyce jedna lub dwie osoby śpią na krawędzi, a najwięcej miejsca ma do zagospodarowania dziecko. Niestety równie często kończy się inaczej – „eksmisją” męża z sypialni..

Wcale nie musi tak być.

Jeśli tylko posiadamy dużą sypialnię (co dla wielu jest niestety marzeniem), możemy zainwestować w naprawdę duży materac z kolekcji amerykańskiej firmy Ace. Materac ma kolosalną wielkość i raz na zawsze kończy problem z bólem kręgosłupa po wspólnej nocy z dzieckiem w łóżku. Szerokość materaca wynosi aż 366 centymetrów, to co najmniej dwa razy tyle, ile mierzy przeciętne łóżko.

I co Wy na to?

Komu przydałby się ogromny materac?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.