Spin Master Cool Maker Kumi Creator – czy warto?

Kiedyś plotło się bransoletki z muliny. Wystarczyły kolorowe sznurki i agrafka przyczepiona do spodni. Dzisiaj możliwości jest znacznie więcej. W sklepach istnieje mnóstwo opcji gotowych zestawów do tworzenia ozdób na dłonie. Wśród nich dużą popularnością cieszy się Spin Master Cool Maker Kumi Creator. Oprócz maszynki do robienia bransoletek bez trudu kupimy nici nawleczone do pasujących do zestawów szpulek. Dzieci mogą wybierać w rozmaitych kolorach i tworzyć bransoletki ciągle na nowo.

Spin Master Cool Maker Kumi Creator. Dla dzieci powyżej 6 lat

Zabawka polecana jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. I choć została stworzona z myślą o dziewczynkach, to nie ma przeciwwskazań, by zestawem bawili się także chłopcy.

Urządzenie jest proste w obsłudze. Pozwala przygotować bransoletki różnej grubości. Bez problemu dopasujemy też długość do grubości ręki. W ten sposób szybko jesteśmy w stanie stworzyć piękną ozdobę, wygodną w zakładaniu i trwałą.

Bransoletki przyjaźni?

Spin Master udostępnia urządzenie do szybkiego tworzenia bransoletek, na przykład bransoletek przyjaźni. Wystarczy kilka chwil, by przygotować ozdobę, a następnie wręczyć ją bliskiej osobie.

Zabawa jest bardzo prosta. Wybierasz odpowiedni wzór (lub sama go wymyślasz), następnie sięgasz po wybrane kolory nitek i wkładasz szpulki do maszyny. Potem kręcisz…i za chwilę masz gotową ozdobę – naszyjnik lub bransoletkę.

Największe zalety Cool Maker Kumi Creator

  • urządzenie łatwe w obsłudze,
  • trwałe, niezawodne,
  • pozwala stworzyć efektowne ozdoby na dłonie,
  • daje możliwości plecenia różnych bransoletek,
  • możliwość tworzenia własnych projektów bransoletek,
  • możliwość kupienia nici różnych kolorów.

Minusy

  • jeden sznurek wykorzystamy tylko raz,
  • dość szybko kończą się nici,
  • dla młodszych dzieci, około 6-7 letnich zabawka może być zbyt trudna, potrzebna jest pomoc dorosłego,
  • wysoka cena do oferowanej zawartości (w tej cenie mogłoby być więcej nitek w zestawie).

Cena około 100 złotych

Generalnie warto, zwłaszcza jeśli chcemy sprezentować dziecku ciekawą zabawkę. Minusem jest jednak dość wysoka cena nici (około 50 złotych za zestaw do stworzenia 12 bransoletek).

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nie weryfikujemy opinii dodawanych w komentarzach. Nie wiemy od kogo pochodzą, czy zamieszczają je osoby, które kupiły dany produkt, czy też nie.