Jak spełnić marzenie Twojego dziecka?

Inf. prasowa komentarzy: 0

Mamy dziś wiele możliwości by uszczęśliwić dziecko zabawkami, o których my mogliśmy tylko pomarzyć będąc w jego wieku. Okazuje się, że najwięcej frajdy dostarcza mu darcie papierków, obcinanie sobie włosów czy też pochłanianie wody odkurzaczem. Co to właściwie oznacza?

elfie

Współczesny prezent i jego rola w rozwoju dziecka.

Dzieci świetnie radzą sobie bez nadmiaru rozbudowanych technologicznie zabawek, które przesłaniają im fascynujące zjawiska realnego świata. Potrzebują za to dużo uwagi, kontaktu
z rodzicami, akceptacji oraz możliwości poznania siebie i swojego otoczenia.

Jeśli chcesz uszczęśliwić swoje dziecko to pozwól mu pobawić się w kałuży, pograj z nim na jakimś instrumencie albo pomóż mu napisać list do Świętego Mikołaja.

Czym dla Twojego dziecka różni się świąteczny prezent od zwykłego?

Dominującym trendem w wyborze niespodzianek dla dziecka jest ich rola edukacyjna. Każdy prezent ma za zadanie rozwijać przyszłe konkretne zdolności tego małego człowieka sukcesu. Dzieci są otaczane zabawkami edukacyjnymi od najwcześniejszych lat życia i posyłane na niezliczone zajęcia dodatkowe, co ma zapewnić im lepszy start w przyszłość. Równocześnie coraz bardziej realna staje się wizja przyszłego społeczeństwa jako ludzi zorientowanych na rozwój technologiczny, którzy nie potrafią umiejętnie wyrażać swoich uczuć, emocji, pracować zespołowo, czy też budować relacji społecznych.

Najlepszym prezentem świątecznym jest poczucie twórczej wolności!

Z jakiego powodu tak chętnie wspominamy szczęśliwe momenty z dzieciństwa? Te wszystkie wspólne spacery z babcią, czytane bajki przed snem, zabawy z psem, uroczyste przygotowania do Świąt i oczekiwania na Mikołaja? To z pewnością kluczowe momenty w formowaniu się poczucia bezpieczeństwa i rozwoju wyobraźni dziecka, zatem najlepszym prezentem byłoby coś, co bezpośrednio odwołuje się do naszych emocji z tamtego okresu. Zorganizuj świąteczny kulig, podaruj dziecku grę angażując w zabawę całą rodzinę lub wyślij list do Świętego Mikołaja!

Niezależnie od tego czy Twoje dziecko nadal wierzy w Mikołaja czy nie, z pewnością sprawisz mu tym wiele radości. Wiesz, że Mikołaj pisze także do tych nieco większych dzieci? Jeśli chcesz mu w tym pomóc, wyślij w imieniu Mikołaja list do swoich sąsiadów, dawno niewidzianych przyjaciół, którzy wyjechali na drugi koniec świata lub do najbliższych współpracowników. Przygotowanie prezentu od serca wcale nie musi zajmować wiele czasu.

Na stronie www.listymikolaja.pl znajdziesz wiele gotowych szablonów listów, które możesz wysłać w imieniu swoim lub Mikołaja. Możesz je dowolnie modyfikować lub wprowadzić całkowicie autorski tekst. Wyobraź sobie tylko ile radości sprawisz adresatowi listem wydrukowanym czcionką przypominającą odręczne pismo na grubym papierze świetnej jakości! Jeśli zaś myślisz
o ukoronowaniu starań pociechy jakąś wspaniałą nagrodą o charakterze motywacyjnym, lub wręcz przeciwnie, chcesz dać zabawnego prztyczka w nos nieco większemu dziecku z pewnością świetnym wyborem będzie Dyplom Grzecznego Dziecka, który dopełni magię listu

Sprawdz video:

Rodzinny seans ze Świętym Mikołajem!

List jest kreatywnym, niecodziennym i pobudzającym ciekawość sposobem na skłonienie dziecka do odrobiny autorefleksji. Myślisz o czymś nieco prostszym w odbiorze? Czymś, co bez wątpienia pozostanie w jego pamięci na dłużej? Spersonalizowane wideo od Mikołaja to najlepszy wybór, który dodatkowo zagwarantuje dodatkowy dreszczyk emocji!  Na ekranie monitora Twoje dziecko zobaczy Świętego Mikołaja oraz siebie samego na zdjęciach w świątecznej scenerii. Usłyszy także swoje imię wymawiane przez Mikołaja, który oprowadzi je po swojej chatce i przedstawi mieszkające tam elfy. Taki prezent z pewnością przeniesie dziecko w magiczny świat fantazji
i pomoże natchnąć je wiarę w to, że wszystko jest możliwe. W tym wszystkim najlepsze jest to,
że wraz z całą rodziną oglądając wideo możecie cieszyć się wspólnie radością Twojego dziecka!

Niezależnie od tego jaki prezent wybierzesz pamiętaj, aby było to coś co pozwoli wprowadzić malucha w świąteczny nastrój, by wspominając te niezwykle rodzinne chwile mógł czerpać z nich siłę i moc do realizacji najbardziej śmiałych planów przez całe swoje życie!

Zachęcamy do wysłania kartki na stronie listymikolaja.pl

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.