Snack Attack – gra widelcami

Szybka atrakcyjna wizualnie gra? Oto ona. Snack Attack dla dzieci powyżej 6 roku życia. Spodoba się najmłodszym, ale też piętnastolatkom. To planszówka przy której szybko zgłodniejesz…wszystko z uwagi na atrakcyjne grafiki…i widelce, którymi grasz. Dla dwóch do czterech graczy. Doskonała jakość od Piatnik.

Na czym polega zabawa?

Snack Attack to prosta, ale jednocześnie zabawna gra zręcznościowa. Polega na manewrowaniu plastikowymi widelcami z przyssawkami i łapaniu przekąsek – pizzy, hamburgera, frytek, tortu, ale też owoców i warzyw.

Tych wszystkich przekąsek jest za mało. Dlatego trzeba się spieszyć. Kto się załapie? A dla kogo nie wystarczy? Oj sporo się może dziać…

Co znajdziemy w pudełku?

W pudełku znajdziemy 4 kolorowe widelce, 24 małe karty, po 3 na każdy przysmak, 30 żetonów torebek, 72 duże karty przysmaków i instrukcję.

Gra polega na zebraniu jak największej ilości papierowych torebek. Zdobywa się je za złapanie widelcem przysmaków. Przysmaki, które łapiemy muszą odpowiadać wyłożonym na stole grom.

Opinie

Największa zaleta gry to możliwość szybkiej rozgrywki. Po prostu otwierasz pudełko i się bawisz. Nie potrzeba długich przygotowań, skomplikowanego analizowania reguł.

Na uwagę zasługują też kolorowe, zachęcające grafiki, a także ciekawe akcesoria, w tym plastikowe widelce.

Gra jest polecana już najmłodszym dzieciom, od 6 lat. Ćwiczy zdolności manualne, zręczność, spostrzegawczość, szybkość, a także podstawy taktyki.

Plus za świetne, trwałe wykonanie i ciekawy pomysł na grę!

Cena około 90 złotych

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nie weryfikujemy opinii dodawanych w komentarzach. Nie wiemy od kogo pochodzą, czy zamieszczają je osoby, które kupiły dany produkt, czy też nie.