Smily Play Moja Pierwsza Kierownica

Zabawka może być już z powodzeniem obsługiwana przez około półroczne dziecko (producent zabawkę poleca dla dzieci, które ukończyły 12 miesięcy). Sprawdzi się także w przypadku starszych dzieci, które będą starały się jej używać zgodnie z przeznaczeniem. Przywieszona do wózka jest łatwa w uruchomieniu. Posiada kilka wersji melodyjek, pozytywnych w odbiorze i raczej nieirytujących (co często zdarza się w przypadku analogicznych produktów).i-smily-play-moja-pierwsza-kierownica-dla-malucha-0706Kierownica posiada opcję „odpalania”, zmiany biegów, kierunkowskazy (z dłuższymi wersjami melodycznymi) oraz klakson. Ponadto na samym środku ma ruchome „lusterko”, a za nim wskaźniki prędkości oraz spalania.

Niestety kierownica idealna nie jest. Wraz z jej użytkowaniem dochodzi do „rozregulowania” przycisków, co sprawia, że melodyjki uruchamiają się niejako same w trakcie jazdy samochodem czy też po nierównym terenie.

Cena za produkt nie jest wygórowana, bo zabawkę otrzymamy już za około 35 złotych.

Ogólna ocena:

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.