Smilesonic KIDS – czy to najlepsza szczoteczka soniczna dla dzieci? 5 powodów, dla których warto ją kupić

Artykuł sponsorowany komentarzy: 0

Szczoteczka soniczna to urządzenie wyposażone w silnik elektryczny. Jej działanie oparte jest o technologię fal dźwiękowych. Podczas szczotkowania nią zębów cząsteczki śliny, pasty
i wody łączą się ze sobą, a powstałe mikrobąbelki docierają nawet do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, oczyszczając je z różnych nieczystości. Dodatkowo szczoteczki soniczne wyróżniają się bardzo szybką pracą, kilkoma trybami do wyboru czy funkcjami zwiększającymi komfort użytkowania. 

Modele przeznaczone dla dzieci powinny charakteryzować się mniejszą główką czyszczącą, delikatniejszymi włóknami i atrakcyjnym designem. Jakie zalety posiada szczoteczka soniczna dla dzieci Smilesonic KIDS? Przekonaj się o tym, zagłębiając się
w lekturze naszego artykułu. Jeśli potrzebujesz więcej szczegółowych informacji na temat szczoteczki sonicznej dla dzieci Smilesonic Kids, znajdziesz je w tym miejscu: https://smilesonic.com/pl/produkt/smilesonic-kids/.

Powód 1 – zaawansowane tryby pracy

Szczoteczka soniczna dla dzieci Smilesonic KIDS oferuje pracę w dwóch trybach dopasowanych do dziecięcych potrzeb. Pierwszy to tryb Clean, który przeznaczony jest do codziennego usuwania osadów, bakterii oraz innych nieczystości z powierzchni zębów. Rekomendowany jest wszystkim dzieciom, które chciałyby pochwalić się zdrowym uśmiechem. Urządzenie pracuje wówczas z prędkością 62 000 ruchów na minutę. Drugi tryb pracy – Sensitive – polecany jest nieco młodszym dzieciom, które do tej pory jeszcze nie korzystały ze szczoteczki sonicznej lub posiadają wrażliwe ząbki i dziąsła. Szczoteczka wykonuje wtedy 52 000 ruchów na minutę pracy. 

Powód 2 – wydajna bateria szczoteczki Smilesonic Kids

Drugi powód, dla którego warto sięgnąć po szczoteczkę soniczną Smilesonic KIDS, to bardzo wydajna bateria litowa, która umożliwia działanie nawet przez dwa miesiące bez konieczności ładowania. Gdy poziom baterii się obniży, zasygnalizuje to umieszczona na rękojeści dioda. Wydajna bateria znacznie zwiększa komfort użytkowania szczoteczki, gdyż nie musimy pamiętać o tym, aby korzystając z urządzenia, pozostawać w zasięgu gniazdka elektrycznego. Dzięki niej można zabrać szczoteczkę w naprawdę długą podróż.

Powód 3 – delikatne końcówki

Końcówki do szczoteczki sonicznej dla dzieci Smilesonic KIDS posiadają bardzo miękkie włókna, które nie podrażniają dziecięcych dziąseł oraz nie mają negatywnego wpływu na delikatne szkliwo zębowe. Nie musisz obawiać się, że dziąsła Twojej pociechy zaczną krwawić podczas szczotkowania zębów, gdyż opisywane końcówki w całkowicie bezpieczny sposób usuwają codziennie gromadzące się w jamie ustnej nieczystości. To bardzo istotna zaleta tego modelu. Dodatkowo rozmiar główek czyszczących został idealnie dopasowany do niewielkiej buzi dziecka. Do zestawu ze szczoteczką soniczną producent dołącza dwie końcówki wymienne.

Powód 4  – dopasowana rękojeść szczoteczki

Opisywana przez nas szczoteczka wyposażona została również w niebiesko-czerwoną rękojeść, która jest lekka, smukła i przyjemna w dotyku. Co bardzo ważne – nie ześlizguje się z dłoni malucha, a więc gwarantuje sprawne oraz komfortowe manewrowanie w jamie ustnej. Warto wspomnieć także o bajkowej postaci, która została umieszczona na obudowie szczoteczki, dzięki czemu codziennie szczerzy swoje ząbki do każdego użytkownika oraz zachęca do systematycznego szczotkowania uzębienia. 

Powód 5 – Smilesonic KIDS to dziecinnie łatwa obsługa

Szczoteczkę soniczną dla dzieci Smilesonic KIDS obsługujemy tylko za pomocą jednego przycisku. To właśnie dzięki niemu można włączyć oraz wyłączyć szczoteczkę, a także zmienić tryb pracy. Obsługa szczoteczki sonicznej dla dzieci Smilesonic KIDS jest dziecinnie łatwa
i nikomu nie powinna sprawić żadnego kłopotu. 

 

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.